ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


 
Посада керівника Прізвище, ім’я, по-батькові № служб. телефону
Генеральний директор Мартинюк Артем Андрійович
Мартинюк Артем Андрійович ×
28-35-00
Помічник генерального директора з економічної безпеки Сиротюк Володимир Іванович
Сиротюк Володимир Іванович ×
78-05-94
Помічник генерального директора з інформаційних технологій Гнатюк ВІталій Ігорович
Гнатюк ВІталій Ігорович ×
78-73-24
Директор з технічних питань - член Дирекції Перчук Володимир Петрович
Перчук Володимир Петрович ×
28-35-01
Директор з економіки та фінансів - член Дирекції Коберник Віталій Анатолійович
Коберник Віталій Анатолійович ×
78-75-35
Начальник юридичного управління - член Дирекції Боричевський Вадим Михайлович
Боричевський Вадим Михайлович ×
28-35-06
Директор з загальних питань Мосійчук Анатолій Федорович
Мосійчук Анатолій Федорович ×
28-35-25
Заступник директора з загальних питань Петров Віталій Вікторович
Петров Віталій Вікторович ×
28-35-25
Директор з комерційних питань Дмитроца Ірина Сергіївна
Дмитроца Ірина Сергіївна ×
78-73-25
Директор з охорони праці Кальчик Михайло Васильович
Кальчик Михайло Васильович ×
28-35-03
Заступник директора з комерційних питань Грабань Андрій Владиславович
Грабань Андрій Владиславович ×
28-35-04
Заступник технічного директора з експлуатації Вітер Дмитро Володимирович
Вітер Дмитро Володимирович ×
28-35-05
Заступник технічного директора з приєднань Голяк Орест Юрійович
Голяк Орест Юрійович ×
78-56-15
Заступник технічного директора з перспективного розвитку Ващук Іван Іванович
Ващук Іван Іванович ×
28-35-02
Головний бухгалтер Бабула Віталій Миколайович
Бабула Віталій Миколайович ×
28-35-09
Начальник управління персоналу та документообігу Купріянова Тетяна Борисівна
Купріянова Тетяна Борисівна ×
28-35-32
Голова первинної профспілкової організації Папенко Тетяна Анатоліївна
Папенко Тетяна Анатоліївна ×
28-35-29
 
Філії
Володимир-Волинська філія
директор Литвинчук Микола Іванович
Литвинчук Микола Іванович ×
2-25-44
головний інженер Романчук Олександр Юрійович
Романчук Олександр Юрійович ×
2-18-95
заступник директора із збуту енергії Мазур Тарас Романович
Мазур Тарас Романович ×
2-34-16
 
Горохівська філія
директор Підгорний Роман Вікторович
Підгорний Роман Вікторович ×
4-01-73
головний інженер Шнайдер Сергій Васильович
Шнайдер Сергій Васильович ×
4-02-12
заступник директора із збуту енергії   2-19-54
 
Іваничівська філія
директор Самчук Андрій Петрович
Самчук Андрій Петрович ×
2-14-90
головний інженер Глушнюк Ігор Леонідович
Глушнюк Ігор Леонідович ×
2-16-65
заступник директора із збуту енергії Михальчук Володимир Степанович
Михальчук Володимир Степанович ×
5-03-05
 
Камінь-Каширська філія
директор Герасимчук Андрій Вячеславович
Герасимчук Андрій Вячеславович ×
5-03-05
головний інженер Козак Богдан Степанович
Козак Богдан Степанович ×
2-35-89
заступник директора із збуту енергії   2-35-57
 
Ківерцівська філія
директор Сосницький Микола Володимирович
Сосницький Микола Володимирович ×
2-13-60
головний інженер Майструк Сергій Володимирович
Майструк Сергій Володимирович ×
2-15-71
заступник директора із збуту енергії 2-11-57
 
Ковельська філія
директор Бутолін Денис Леонідович
Бутолін Денис Леонідович ×
7-14-09
головний інженер Дарчик Анатолій Борисович
Дарчик Анатолій Борисович ×
5-16-90
заступник директора із збуту енергії Бешта Олександр Олександрович
Бешта Олександр Олександрович ×
5-31-38
 
Локачинська філія
директор Васюра Олександр Миколайович
Васюра Олександр Миколайович ×
2-15-50
головний інженер Шах Ярослав Васильович
Шах Ярослав Васильович ×
2-21-53
заступник директора із збуту енергії 2-10-39
 
Луцька міська філія
директор Рожило Роман Андрійович
Рожило Роман Андрійович ×
24-24-91
головний інженер Боднарчук Володимир Іванович
Боднарчук Володимир Іванович ×
24-43-10
заступник директора із збуту енергії Назарук Петро Петрович
Назарук Петро Петрович ×
26-16-29
 
Луцька районна філія
директор Денисовець Віктор Васильович
Денисовець Віктор Васильович ×
26-35-50
головний інженер Гончарук Олег Павлович
Гончарук Олег Павлович ×
26-05-91
в.о. заступника директора із збуту енергії Степанюк Андрій Аркадієвич
Степанюк Андрій Аркадієвич ×
26-16-29
 
Любешівська філія
директор Боснюк Віталій Володимирович
Боснюк Віталій Володимирович ×
3-02-61
головний інженер Гриневич Андрій Іванович
Гриневич Андрій Іванович ×
2-12-75
заступник директора із збуту енергії Хомич Іван Сергійович
Хомич Іван Сергійович ×
2-11-54
 
Любомльська філія
директор Горбачук Василь Іванович
Горбачук Василь Іванович ×
2-30-74
головний інженер Франчук Сергій Олександрович
Франчук Сергій Олександрович ×
2-30-76
заступник директора із збуту енергії Ярощук Олег Дмитрович
Ярощук Олег Дмитрович ×
2-46-90
 
Маневицька філія
директор Хітько Віктор Степанович
Хітько Віктор Степанович ×
2-17-91
головний інженер Гедзенко Дмитро Анатолійович
Гедзенко Дмитро Анатолійович ×
2-25-95
заступник директора із збуту енергії 2-18-89
 
Нововолинська філія
директор Приходько Сергій Васильович
Приходько Сергій Васильович ×
4-43-43
головний інженер Ясинський Ігор Анатолійович
Ясинський Ігор Анатолійович ×
4-50-26
заступник директора із збуту енергії 3-28-42
 
Ратнівська філія
директор Михальчук Віталій Адамович
Михальчук Віталій Адамович ×
2-13-56
головний інженер Кульбачинський Сергій Іванович
Кульбачинський Сергій Іванович ×
2-13-74
заступник директора із збуту енергії Дудкевич Володимир Миколайович
Дудкевич Володимир Миколайович ×
2-11-00
 
Рожищенська філія
директор Стасюк Микола Васильович
Стасюк Микола Васильович ×
2-12-22
головний інженер Іщук Руслан Святославович
Іщук Руслан Святославович ×
2-15-49
заступник директора із збуту енергії Домбровський Анатолій Федорович
Домбровський Анатолій Федорович ×
2-13-51
 
Старовижівська філія
директор Маркевич Віктор Петрович
Маркевич Віктор Петрович ×
3-02-57
головний інженер Дарчук Олег Миколайович
Дарчук Олег Миколайович ×
3-01-64
заступник директора із збуту енергії Панасюк Анатолій Васильович
Панасюк Анатолій Васильович ×
3-02-96
 
Турійська філія
директор Малиновський Олександр Митрофанович
Малиновський Олександр Митрофанович ×
2-11-59
головний інженер Князь Віктор Михайлович
Князь Віктор Михайлович ×
3-01-67
заступник директора із збуту енергії Королюк Сергій Панасович
Королюк Сергій Панасович ×
2-17-46