ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИТелефон «Довіри» ПрАТ «Волиньобленерго»

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

В ПрАТ «Волиньобленерго» з 1 жовтня 2008 року запроваджено
«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» (0332) 28-35-35.

Розкрадання елементів електричних мереж, енергетичного обладнання, позаоблікове використання електроенергії завдають значної шкоди як ПрАТ «Волиньобленерго», так і споживачам. Наприклад, якщо зловмисники викрадуть частину дротів повітряної лінії, то товариство має фінансові збитки, а споживачі через дії крадіїв залишаються без електропостачання. З крадіями електроенергії така ж ситуація. Від їхніх махінацій товариство недораховується надходжень, а споживачі потерпають від зниження якості електропостачання. Кошти, які товариство не отримає через крадіжки, не будуть вкладені в ремонти електричних мереж.

Якщо Вам відомо про факти розкрадання елементів електромереж, енергетичного обладнання або електричної енергії – повідомте нам цю інформацію за телефоном (0332) 28-35-35 (працює автовідповідач).

Крім того, зателефонувавши за номером “Телефону довіри”, споживач може повідомити (відкрито або анонімно) про неналежне виконання службових обов’язків чи зловживання з боку працівників товариства.

В разі необхідності вирішення питань, що стосуються постачання та розрахунків за спожиту електричну енергію – споживачу необхідно повідомити свою контактну інформацію.

ПрАТ «Волиньобленерго» гарантує повну конфіденційність таких дзвінків та забезпечить оперативне реагування на виявлені порушення.

Інформація або скарги, що надходять від споживачів, реєструються в спеціальному журналі, по кожному зверненню формується реєстраційно-контрольна картка, яка передається на розгляд керівництву товариства для визначення необхідних заходів, виконавців та чітких термінів виконання.

У разі підтвердження інформації вживаються заходи для припинення порушень, неправомірних дій (бездіяльності) працівників товариства, притягнення винних осіб до відповідальності. За результатами перевірок керівництвом ухвалюються відповідні рішення.

“Телефон довіри” працює цілодобово в режимі автоматичного аудіозапису повідомлень громадян після короткого привітання автовідповідача.

Крім того, з вище зазначених питань Ви можете телефонувати цілодобово на
єдиний номер “гарячої лінії” 0-800-21-01-31
(дзвінки зі стаціонарних та мобільних номерів телефонів – безкоштовні). 
Та додатково: 
у м. Луцьк - 78-24-24,
у м. Ковель - 7-13-13,
у м. Нововолинськ - 6-31-31.

Письмові звернення надсилайте також на адресу support@energy.volyn.ua