ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Кол-центр • 0 800 21 01 31

Робота кол-центру розпочалася 5 травня 2014 року після проведення навчань диспетчерів та головних інженерів чотирьох філій: міст Луцька, Ковеля, Нововолинська й Луцького району). Багатоканальні телефони контакт-центру вказані на квитанціях наших споживачів електричної енергії, в угодах зі споживачами, на сайті ПрАТ «Волиньобленерго», на рекламних буклетах та інших рекламних носіях обласного центру, райцентрів і інших населених пунктів області.

Статистика кол-центру

Дзвінки у кол-центр зі стаціонарних телефонів на єдиний багатоканальний номер 0 800 21 01 31 для споживачів є безкоштовними.

Також виділені місцеві телефонні номери: у м.Луцьк - 78-24-24, у м.Ковель - 7-13-13, у м.Нововолинськ - 6-31-31 які маршрутизовані на оператора центру і тарифікуються згідно діючих тарифів операторів телефонного зв'язку, електронна пошта: support@energy.volyn.ua .

Створено систему попередньо записаних голосових повідомлень, для виконання функцій маршрутизації дзвінків (IVR) з голосовим інформаційним меню самообслуговування абонентів.