План розвитку

 Проект Плану розвитку системи розподілу ПрАТ "Волиньобленерго" на 2020 - 2024 роки.

Проект Плану розвитку системи розподілу ПрАТ "Волиньобленерго" на 2020 - 2024 роки

У відповідності до Кодексу системи розподілу та статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго»на період 2020-2024 років.

Пропозиції та зауваження до оприлюдненого проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020-2024 роки приймаються з 18 липня по 31 липня 2019 року включно у формі письмових звернень на поштову адресу 43023, м. Луцьк, вул. Єршова, 4 та/або електроннихлистів на e-mail  kanc@energy.volyn.ua.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

1 серпня 2019 року о 10 год 00 хв в управлінні ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою м. Луцьк, вул. Єршова, 4 відбудеться відкрите обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020-2024 роки. До обговорення запрошуються представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.