ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Проект Плану розвитку ОСР ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020-2024 роки

У відповідності до Кодексу системи розподілу та статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, ПрАТ «Волиньобленерго» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку ОСР ПрАТ «Волиньобленерго» на період 2020-2024 років.

Пропозиції та зауваження до оприлюдненого проекту Плану розвитку ОСР ПрАТ «Волиньобленерго» на 2020-2024 роки приймаються з 26 квітня по 10 травня 2019 року включно у формі письмових звернень на поштову адресу 43023, м. Луцьк, вул. Єршова, 4 та/або електронних листів на e-mail  kanc@energy.volyn.ua .

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Проект Плану розвитку ОСР "Волиньобленерго" на 2020 - 2024 роки