Центр обслуговування клієнтів

Головна мета Центру обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго»  – зробити усі послуги максимально зручними, комфортними і необтяжливими для споживачів.  Роботу центру організовано за принципом «єдиного вікна». Тобто  клієнт може отримати будь-яку потрібну консультацію.

Центр обслуговування клієнтів надає послуги:

для побутових споживачів:

для інших споживачів (підприємств, установ, організацій, підприємців):

У Центрі обслуговування клієнтів консультуватимуть 12 працівників. Також центр обладнаний автоматизованою системою розподілу клієнтських потоків, так званою електронною чергою. Електронні табло інформують клієнтів в операційному залі про наявність і номери вільних менеджерів. Такий сервіс мінімізує час очікування споживача в черзі. Про те, як користуватися новою системою підказує адміністратор, який постійно перебуває в залі. Крім того, в Центрі обслуговування клієнтів забезпечена можливість максимально комфортного очікування.

Пріоритетний напрямок у діяльності «Волиньобленерго»  – це впровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного зв'язку між спеціалістами товариства та клієнтами.
Ми працюємо для вас!

Адреса: 43021, м. Луцьк, вул. Залізнична 1-б.

Телефон: 0 332-24-23-90.

Графік роботи:
понеділок – четвер: з 8.00 до 17.00
п'ятниця: з 8.00 до 15.45
субота, неділя: вихідний
обідня перерва: з 12.30 до 13.15