ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


В Японії відкрили "розумне" енергоефективне місто

У Країні сонця, що сходить, відбулась урочиста церемонія відкриття «розумного міста» Фудзісава, задуманого як модель енергоефективних, екологічних і комфортних міст майбутнього.

Проект реалізований компанією Panasonic за участі ще низки японських фірм, серед яких Mitsui & Co, Accenture, Tokyo Gas і ряд інших.

Станом на сьогодні в «розумному місті» побудовано і продано вже близько сотні будинків. Усього ж проект розраховано на 1000 сімей. Високотехнологічне поселення займає 19 га.

Кожен будинок в Фудзісаві обладнаний сонячними панелями, електрогенераторами на паливних комірках, які використовують природний газ, а також акумуляторами. Спеціальна інтелектуальна система дозволяє пристроям обмінюватися інформацією, оптимізуючи енергоспоживання.

Все це обладнання поставляє корпорація Panasonic, а її підрозділ PanaHome займається безпосередньо будівництвом будинків.

Фудзісава буде отримувати більше 30% електрики з альтернативних поновлюваних джерел, на 70% скоротить свій «вуглецевий викид», на 30% - споживання води.

Робота над проектом почалася в 2007 році, і, якщо не станеться ніяких непередбачуваних ексцесів, має завершитися в 2018-му.

Джерело: "ЕлектроВісті"