ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


На Запорізькій АЕС витоку радіації немає

Аварія на третьому енергоблоці Запорізької АЕС не пов'язана з ядерним реактором, а «Енергоатом» докладає всіх зусиль для відновлення пошкоджених ділянок до 5 грудня. Про це сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин на брифінгу в Києві.

«Аварія сталася на третьому блоці Запорізької АЕС у системі видачі електроенергії. Це не пов'язано з виробленням електроенергії. Всі сили зараз докладаються для того, щоб відремонтувати ділянку», - сказав міністр.

«За оцінками «Енергоатома», блок вступить у роботу з п'ятниці, тестові запуски проведуть сьогодні-завтра. Це ніяк не пов'язано з реактором, жодного витоку радіації немає", - наголосив Демчишин.

Як раніше повідомлялося, Запорізька АЕС відключила третій енергоблок від енергосистеми 28 листопада о 19:24 дією електричного захисту, після чого був виведений в ремонт.

Аварійна зупинка енергоблоку потужністю 1000 МВт посилила дефіцит потужності в енергосистемі України, який досяг 2800 МВт і призвів до віялових відключень електрики в низці регіонів країни.
  
Джерело: "УНІАН"