ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


У Литві введуть в експлуатацію 60 біопаливних електростанцій

Енергетична незалежність кожної окремо взятої країни – цілком реалістичне майбутнє. Принаймні про це говорять останні розробки країни в напрямку розвитку альтернативних видів палива.

І перші здобутки на цьому шляху стануть відомі вже під час опалювального сезону 2015-2016 рр. – в Литві. Саме в цій прибалтійській країні  почнуть працювати понад 60 біопаливних електростанцій, будівництво яких планують закінчити в цьому році.

Як повідомляє baltic-course.com, робота нових біопаливних електростанцій та використання місцевого палива дозволить виробити дві третини теплової енергії Литви, що постачається централізовано. 

Згідно з попередніми підрахунками, під час наступного опалювального сезону в котельнях підприємств, що постачають теплову енергію, і на когенераційних електростанціях буде спожито близько 512 тис. TNE (тонна нафтового еквівалента) біопалива та 278 тис. TNE природного газу. У 2013 році було використано 308 тис. TNE біопалива та 634 тис. TNE газу відповідно.

«У цьому році співвідношення біопалива та імпортованого газу вирівнялось - в тепловиробництві використовується по 50% цих видів палива. Під час опалювального сезону 2015-2016 рр. біопаливо становитиме дві третини в загальному балансі. Це величезне досягнення і реальна незалежність Литви від імпортного палива», - повідомив президент Литовської асоціації постачальників тепла Вітаутас Стасюнас. – «У наступному році природний газ підприємствам, що займаються поставкою тепла, знадобиться лише у найбільш холодні дні року, коли теплообладнання працюватиме на повну потужність». 

За матеріалами: "EcoTown"