ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


В Китаї можна обміняти старе авто на електромобіль

Один з відомих світових автомобільних брендів уклав угоди з низкою китайських продавців авто, які тепер будуть пропонувати своїм клієнтам обміняти машини за системою Trade-In.

Покупці зможуть здати свої старі автомобілі в Пекіні, Шанхаї і Ханчжоу і отримати знижку в розмірі вартості старого транспортного засобу на купівлю електромобіля Tesla.
 
В Китаї можна придбати версію Tesla Model S як з одним, так і двома електродвигунами. При цьому потужність силового агрегату може варіюватися від 362 до 700 к.с. Запас ходу автомобіля за умови повного заряду акумуляторних батарей становить до 475 кілометрів.

Експерти прогнозують велике майбутнє електрокарам в Китаї. Вже зараз у Піднебесній існує досить розвинена мережа електричних заправок.

Варто відзначити, що за 2013 рік жителі  Китаю придбали 18 млн. автомобілів, з яких 38 тис. були електричними.

Довідково:
Автомобіль Tesla Model S вперше був представлений на Франкфуртському автосалоні в 2009 році, продажі в США почалися в червні 2012 року.

За даними Управління з охорони навколишнього середовища США (EPA), заряду літій-іонного акумулятора ємністю 85 кВт·год вистачає на 426 км, що дає змогу Model S долати найбільшу дистанцію серед доступних на ринку електромобілів. Спочатку компанія Tesla планувала почати виробництво автомобілів з акумуляторами ємністю 60 кВт·год (335 км) і 40 кВт·год (260 км) 2013 р, однак через малий попит від моделі на 40 кВт·год вирішено було відмовитися.

Першими з виробничої лінії Tesla зійшли 1000 седанів обмеженого випуску Signature і Signature Performance, оснащені акумуляторами ємністю 85 кВт·год. За підсумками першого кварталу 2013 року, у США було продано 4750 автомобілів. Таким чином, Tesla Model S за темпами продажу випередила Mercedes-Benz S-класу та BMW 7-ї серії.

Прорив стався і в Європі. У Норвегії за перші два тижні вересня 2013 року було продано 322 автомобілі Tesla Model S, що обійшов Volkswagen Golf (256 шт.). Протягом цього періоду продажі електромобілів Tesla Model S і Nissan Leaf сягнули 11 % ринку в Норвегії.

У червні 2013 року компанія продемонструвала можливість миттєвого відновлення запасу ходу Model S до максимального, шляхом автоматичної заміни батареї. У ході демонстрації було показано, що процедура заміни триває приблизно 90 секунд, що більш ніж удвічі швидше заправки повного бака аналогічного бензинового автомобіля.

За заявою президента компанії Ілона Маска, «повільне» (20–30 хвилин) заряджання батареї Model S на заправних станціях компанії залишиться безкоштовним, а швидка заміна обійдеться власникові машини в суму близько 60–80 доларів, що приблизно відповідає вартості повного бака бензину.
У 2015 році планується запустити в серію кросовер Model X, збудований на базі фастбека Tesla Model S.

За матеріалами: http://ua-energy.org, http://greenevolution.ru, http://uk.wikipedia.org