ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Міненерго хоче підготувати волинські шахти до приватизації

Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує підготувати до приватизації тридцять п’ять шахт  до кінця 2015 року. 

Про це журналістам сказав перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков.

"Ми хочемо до приватизації до кінця року підготувати всі 35 шахт. Це ті шахти, які знаходяться на підконтрольній України території", - сказав він.

Зюков додав, що вже в квітні міністерство планує підготувати приватизацію шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Як повідомлялося, Україна скоротила видобуток вугілля в 2014 році на 22% до 65 млн тонн вугілля порівняно з 2013 роком.

Довідково:
Льві?всько-Воли?нський вугі?льний басе?йн — у Львівській і Волинській областях України, у західному напрямі продовжується на території Польщі. Охоплює площу близько 10 тис. км².

У липні 1950 року на околиці села Дорогиничі було закладено першу волинську шахту, потужністю 1000 тонн вугілля на добу.

Ресурси і запаси
Балансові запаси вугілля — близько 970 млн т.
Загальні запаси вугілля тут не перевищують 1 % від розвіданих у державі, глибина залягання — 300–650 м, потужність пластів — 0,5-1,0 м, видобувають 14 млн т вугілля.

Характеристики вугілля
Порівняно з Донбасом загальні показники якості вугілля нижчі, воно характеризується меншою теплотворністю та більш високою зольністю.

Геологія басейну
У тектонічному відношенні пов'язаний з Галицько-Волинською синеклізою. Виявлено близько 70 вугільних пластів, промислове значення мають 12 пластів потужністю понад 0,6 м. Глибина залягання їх 300–1200 м. вугілля — від довгополуменевого до газового й газово-жирного.

Основні родовища
Міжрічинське,
Волинське,
Тяглівське,
Любельське.

Використання вугілля
Розвиток цієї вугільної бази сприяв поліпшенню паливного балансу Західного регіону України, формуванню нових промислових комплексів, виникненню міських поселень (м. Нововолинськ, м. Червоноград).

Запаси вугілля невеликі, тому передбачається, що в перспективі у басейні працюватимуть тільки 2 шахти з 15 діючих. Значну частину вугілля цього басейну використовують Бурштинська та Добротвірська теплові електростанції, невелика частка його і зараз вивозиться в Білорусію.

За матеріалами: „Економічна правда”, „Вікіпедія”