ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Столиця планує заощадити за рахунок світлодіодного освітлення вулиць

Адміністративний центр України місто Київ планує втілити найсучасніший проект вуличного освітлення, який дозволить економити 44% енергії, завдяки використанню світлодіодних ламп та інших енергоефективних рішень.

Забезпечити Київ найсучаснішими енергоощадними джерелами світла, як зазначають у мерії, погодився світовий лідер в області світлотехніки, компанія Philips.

Наразі брати участь у фінансуванні модернізації столичного вуличного освітлення виявили бажання такі міжнародні фінансові організації, як Європейський банк реконструкції і розвитку та Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Обидві МФО мають значний досвід реалізації подібних проектів в інших країнах.

У мерії надіються, що Київ отримає вуличне освітлення, енергоефективність якого буде не меншою, ніж у Мадриді. Нагадаємо, у минулому році компанія Philips замінила 225 тисяч вуличних ламп у столиці Іспанії, в результаті чого місто нині економить 44% електричної енергії. Примітно, що нова система освітлення контролюється з однієї командної панелі та дозволяє змінювати при необхідності інтенсивність світла і тривалість роботи вуличних світильників у всьому місті.

Як результат, технологічне оновлення дозволило іспанській столиці не тільки знизити енергоспоживання та продовжити термін служби систем міського освітлення, а й значно зменшити світлове забруднення завдяки регулюванню інтенсивності світла.

Нині Київ освітлює, згідно з даними, 180 тисяч світильників, прожекторів та елементів ілюмінації, столиця використовує 4220 кілометрів мереж.

Аналогічні масштабні проекти з оновлення вуличного освітлення компанія Philips уже втілила у Буенос-Айресі (Аргентина), Роттердамі (Нідерланди), Рітберзі (Німеччина) і Річмонді (Великобританія).

За матеріалами: "EcoTown", „Українська енергетика”