ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


В Україні з'явилося перше енергетичне агентство

Одеса першою в нашій країні може похизуватися “Муніципальним енергетичним агентством”, яке розробить план енергетичного розвитку міста і допоможе підвищити енергоефективність.

Організація буде займатися залученням інвестицій в проекти з енергозбереження, створить стратегічний план сталого енергетичного розвитку міста, а також консультуватиме одеситів з приводу того, як вони можуть заощаджувати енергоресурси в своєму господарстві.

 Агентство створили в рамках проекту німецької компанії з міжнародного співробітництва. Відтепер його пріоритетне завдання полягає у зменшенні енерговитрат в поліклініках, дитячих садах і школах, що допоможе заощадити гроші з міського бюджету.

За словами директора проекту Роберта Кюнне, Одеса має великий потенціал в галузі енергозбереження та альтернативних джерел енергії. “Ми маємо намір всебічно підтримувати інвестиційні пропозиції, з якими місто хоче звертатися за допомогою до різних міжнародних фінансових організацій”, - заявив Кюнне.

“Місто бачить в цьому проекті можливість скоротити витрати з бюджету, за рахунок якого покриваються потреби поліклінік, дитячих садків, шкіл, де дуже великі втрати енергії”, - додали в міській мерії.

На реалізацію проекту німецька компанії з міжнародного співробітництва виділить Україні 3 млн євро.

Чиновники підрахували, що план енергорозвитку міста разом з ефективним управлінням і постійними моніторингом цієї сфери дозволить знизити енергоспоживання Одеси на 10%.

Однак, варто зазначити, що наразі всі ці плани не мають чітких термінів реалізації. “Хотів би звернути увагу, що немає обраних підрядників і певних проектів, які здійснюватимуться завтра. Відбуватиметься все поетапно: спочатку план розвитку, потім система моніторингу та аудиту, за їх результатами ми визначимо пілотні проекти і спільно будемо їх реалізовувати”, - пояснив заступника мера Одеси В'ячеслав Шандрик.

Він також зазначив, що зараз агентство шукає співробітників, а сьогодні там працюють всього три людини.

За матеріалами: http://ua-energy.org, http://ecotown.com.ua, http://www.segodnya.ua