ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Для журналістів проведуть семінар з висвітлення реформ в енергетиці

«Енергетичні реформи» оголошують конкурс на участь в освітньому семінарі для журналістів «Україна та Енергетичне Співтовариство: суть і зміст реформ».

Захід відбудеться 25-26 травня. Учасники зможуть отримати вичерпну інформацію та відповіді на найбільш провокативні питання щодо реформування ринків електроенергетики і газу,  регулятора, сфери енергоефективності, «зеленої» енергетики та екології за європейськими стандартами.

За підсумками заходу буде запропоновано написати та опублікувати матеріали, які відображатимуть розуміння зобов'язань України перед Енергетичним Співтовариством та відповідних реформ. Автори семи кращих робіт відвідають Секретаріат Енергетичного Співтовариства.

Взяти участь у семінарі зможуть професійні журналісти регіональних та центральних ЗМІ, які мають досвід написання текстів з питань енергетичної та екологічної політики. Кількість місць обмежена.

Реєстраційна форма за посиланням: https://docs.google.com/…/1stDJILhn4wrqloDRGhdyMyn…/viewform

Семінар проводитиметься в рамках проекту «Покращення імплементації зобов’язань України в рамках Енергетичного Співтовариства через посилення ролі громадськості», що здійснюється ГО «Діксі Груп» спільно із Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За матеріалами: http://ua-energy.org