ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Енергоатом» хоче продовжити термін експлуатації блоку №1 Запорізької АЕС

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» подала до Державної інспекції ядерного регулювання заяву та комплект документів на продовження терміну експлуатації блоку №1 Запорізької АЕС, говориться в повідомленні компанії.

Згідно з повідомленням, проектний термін експлуатації блоку завершується 23 грудня поточного року.

У повідомленні наголошується, що заяву подано на виконання вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», а також згідно з «Спільним вимогам до продовження експлуатації енергоблоків АЕС у понадпроектний строк за результатами виконання періодичної переоцінки безпеки» і погодженим Держатомрегулювання «Плану ліцензування енергоблоку №1 ВП «Запорізька АЕС» для продовження експлуатації у понадпроектний термін ».

В пакеті документів надано, серед іншого, «Звіт з періодичної переоцінки безпеки енергоблоків №1, 2 ЗАЕС. Комплексний аналіз безпеки енергоблоку №1 »і ще 21 документ, що обґрунтовують можливість продовження експлуатації.

Нагадаємо, УНІАН  повідомляв, що держкомпанія «Енергоатом», яка є оператором усіх діючих атомних станцій України, вважає своїм головним завданням продовження терміну служби діючих атомних блоків, а не будівництво нових.

У планах компанії - за 6 років продовжити термін експлуатації 9 з 15 енергоблоків, оскільки до 2020 року у них закінчується проектний термін служби.

Довідка. Запорізька АЕС - найпотужніша АЕС в Європі і лідер електроенергетики України, являє собою унікальний енергокомплекс з 6 окремих енергоблоків загальною потужністю 6 000 МВт. Перший блок станції був побудований в 1984 р, останній - в 1995 р.

За матеріалами: http://economics.unian.net