ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ВР схвалила законопроекти, які спрощують ввезення електромобілів

Парламент прийняв відразу два законопроекти, що полегшують процедуру ввезення електромобілів в Україні. Перший на 5 років звільняє імпортерів електромобілів від ПДВ і акцизів на ввезення, другий - скасовує ввізне мито на електромобілі. Щоправда, поки законопроекти прийняті лише в першому читанні.

Спочатку депутати проголосували за законопроект про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування ввезення та постачання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами №1912. Проект підтримали 245 депутатів.

Законопроектом пропонується тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільнити від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком операції з ввезення в Україну транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, доповнивши підрозділи 2 і 5 розділу XX «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України відповідними пунктами.

Також депутати голосували за законопроект №1674 про внесення змін до Закону України «Про Митний тариф України» щодо скасування ввізного мита на електромобілі. Рішення прийнято з другої спроби 242 голосами.

Законопроектом пропонується внести зміни до Митного тарифу України і встановити нульові ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами: тролейбуси; велосипеди; транспортні засоби для перевезення високорадіоактивних речовин; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами; електричні транспортні засоби, які використовуються на складах, заводах, портах, аеропортах.

Нагадаємо, невдовзі в Україні відкриють 34 нові електрозаправні пункти. Всі заправки перебувають на території однієї з АЗС при мережі дорожніх ресторанів і розкидані по всій країні.

Щоб підзарядитися, потрібно просто попросити в офіціанта відповідний тип кабелю. Ініціатором проекту стало українське співтовариство власників і фанів електрокарів Tesla Club Ukraine.

 За матеріалами: "AIN.ua"