ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


На Волині з’явиться експериментальний електроавтобус

26 травня о 07:00 розпочався автопробіг електроавтобуса. Стартував електроавтобус з села Мала Олександрівка і слідує за маршрутом: Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Рівне – Луцьк.

Презентація першого в Україні електроавтобуса уже відбулася в Житомирі, Новоград-Волинському та в Рівному.

28 травня о 12:00 годині презентація електроавтобуса відбудеться у Луцьку на Театральній площі.

Електроавтобус виготовлений на одному з луцьких підприємств. За своїми технічними параметрами не поступається іноземним аналогам, а за параметрами енерговитрат та шуму навіть переважає їх.

Новий електроавтобус, в першу чергу — це економія палива. В день на кожному автобусі автотранспортне підприємство може економити до 50 доларів. Окрім цього, це екологічно чистий транспорт без викидів у атмосферу, який не потребує утилізації.

Електроавтобус виготовили на базі моделі "Богдан", демонтувавши двигун внутрішнього згорання і поставивши електричний. Також замість паливного баку встановили акумуляторні батареї з виходом до розетки.

Український електроавтобус може проїхати без підзарядки 250 км. Заряджається від електромережі в 380 вольт. Зарядка відбувається від 3 годин. Швидкість електроавтобуса - до 80 кілометрів за годину. На 100 кілометрів необхідно лише 50 кіловат електроенергії.

За матеріалами: http://www.volynpost.com