ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Демчишин вірить, що АЕС допоможуть безпечно пройти опалювальний сезон

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин розраховує на вироблення атомними електростанціями України додаткових 2 млрд кВт/год електроенергії для стабільного проходження наступного опалювального сезону. 

Про це він заявив на колегії в Міненерговугілля 7 липня у Києві за участі прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

 

«Зиму пройшли в основному за рахунок потужностей «Енергоатому». На цей момент намагаємося оптимізувати програму ремонтом. Сподіваємося, що протягом найближчого часу нам вдасться додатково до балансу виробництва електроенергії додати 2 млрд кВт/год. Це дасть можливість більш безпечно пройти наступний опалювальний сезон», - сказав Демчишин.

За словами міністра, на сьогодні частка атомних станцій у загальному балансі виробництва електроенергії в Україні сягає понад 50%.

Довідка. За встановленою потужністю ядерних енергоблоків України посідає сьоме місце у світі. Усі реактори типу ВВЕР (водо-водяний енергетичний реактор).

В Україні діють 4 атомні електростанції з 15 енергоблоками, одна з яких, Запорізька АЕС, з 6 енергоблоками загальною потужністю 6000 МВт, є найбільшою в Європі.

За матеріалами: "УНІАН"