ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Нічне споживання електроенергії  може подешевшати

Міненерговугілля і Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг розглядають можливість зниження тарифів на електроенергію, спожиту вночі.
Про це повідомила прес-служба відомства із посиланням на главу Міненерговугілля Володимир Демчишин.

За словами міністра, вирішити цю проблему, в тому числі, допоможе, встановлення різних тарифів на денний і нічний споживання енергії, оскільки це дозволить зменшити навантаження на мережі в момент пікового використання. 
Демчишин повідомив, що Міненерговугілля активно проводить переговори з НКРЕ про зниження тарифу в нічний час.
"Фундаментальна проблема вирішується простим зміщенням споживання", - підсумував Демчишин.
Продовжуючи тему енергоефективності, очільник Міненерговугілля звернув увагу на необхідність вкладати кошти в енергомережі, оскільки їх неефективна робота також призводить до значних втрат електроенергії.
В.Демчишин прокоментував ситуацію в енергосистемі України, зокрема вихід з ладу кількох трансформаторів напруги через їхню зношеність, а також проблеми із роботою підприємств генерації. Так, зокрема,  перебувають у ремонті 4 енергоблоки атомної генерації, тимчасово не працює 1 блок Запорізької АЕС. Останній відновить свою роботу у найближчі 1-2 дні.
Через обстріли Вуглегірської ТЕС станція не виробляє електроенергії. Поточні потреби споживачів задовольняються за рахунок паралельної роботи мереж та перетоків електроенергії.
Водночас міністр зауважив, що споживачі також суттєво впливають на стан ефективності роботи енергосистеми. Так, заборгованість перед шахтарями державних шахт можна повністю погасити за рахунок сплати ДТЕК заборгованості перед ДП «Вугілля України».
Крім іншого, Демчишин наголосив на важливості ощадливого використання енергоресурсів усіма споживачами та максимальне запровадження енергозберігаючих технологій.

За матеріалами: http://mpe.kmu.gov.ua, http://www.epravda.com.ua, http://ua-energy.org