ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Процедура приєднання споживачів до електромереж стане простішою

На виконання доручення Віце-прем'єра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, відбулося чергове засідання робочої групи під головуванням заступника міністра Романа Абрамовського, з підготовки нової редакції законопроекту щодо удосконалення процедури приєднання електроустановок споживачів до електричних мереж.

Заступник міністра наголосив на тому, що метою цього законопроекту є остаточне законодавче врегулювання процедури приєднання об’єктів будівництва до електричних мереж, встановлення справедливої вартості надання цих послуг та скорочення термінів виконання робіт з підключення.

Він зазначив, що головне завдання врегулювати конфлікт інтересів між енергорозподільчою компанією-монополістом та споживачем, зробити процес приєднання швидким та простим, таким що унеможливлює будь-які прояви корупції.

Є певний перелік умов, які необхідні для швидкого будівництва таких мереж. В цьому питанні, в тому числі, не обійтись без врахування позицій органів місцевого самоврядування щодо земельних відносин, забезпечення містобудівною документацією та, в цілому, створення інвестиційно-привабливого середовища. Все треба владнати на рівні Закону, не повинно бути жодних підстав для будь-яких свавільних рішень», - наголосив заступник міністра. 

Під час засідання учасники робочої групи ухвалили цілий ряд рішень які стосуються, в тому числі, визначення понять «стандартного» та «індивідуального підключення» до електричних мереж.
Робоча група також ухвалила рішення про створення підгрупи, до якої будуть входити представники відповідних підрозділів Мінрегіону, Держгеокадастру, ДАБІ, Київської міської адміністрації, а також учасників ринку задля напрацювання пропозицій з цих питань.

Остаточний текст законопроекту група планує сформувати впродовж трьох тижнів. Після цього Законопроект буде оприлюднений на інтернет-ресурсі Мінрегіону для обговорення.

За матеріалами: www.minregion.gov.ua