О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Пояснили, як заощадити на тарифах

Аналітики DiXi Group випустили роз'яснювальний ролик із промовистою назвою «Заощаджувати варто!». Тематика нині актуальна – як діяти у час підвищення тарифів.

Робота над відео здійснювалася спільно з НКРЕКП і Представництва ЄС в Україні, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За словами одного з авторів ідеї відео, менеджера програм з європейської інтеграції DiXi Group Анатасії Єрмакової, робота над роликом тривала близько трьох місяців.

Найскладнішим у роботі було донести складну тему в легкій та цікавій формі, показати споживачам як формується тариф, та переконати, що заощаджувати гроші можна та потрібно.

«Сценарій відеоролику перероблявся декілька разів, адже хотілося подати якомога більше інформації: і про те, як саме формуються тарифи, і чому це є економічно обґрунтовано тощо. Однак, врешті-решт вирішили, що найголовніше – це пояснити людям у доступній формі, чому зростають тарифи та що в нинішніх умовах може зробити кожен, аби зменшити суми в платіжках на оплату електроенергії», - зазначила Анастасія.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго» за матеріалами : http://dixigroup.org