ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


В Україні з'явилася нова сонячна електростанція

Завершилося будівництво і введено в експлуатацію сонячну електростанцію у Коломиї, Івано-Франківська область. Вона має потужність 33кВт.

Річний виробіток електроенергії становитиме 32000 кВт, інформує агенція новин Галка . Прибуток від продажу електроенергії за «зеленим тарифом» становитиме 153 212 грн на рік. Як відомо, «зелений тариф» затверджений законом України у розмірі 0.18Євро (5.87грн) за кіловат і зафіксований до 2030 року.

Сонячну електростанцію змонтували на території біля приватного будинку. Будівництво металоконструкцій та встановлення сонячних батарей тривало всього 10 днів. При її будівництві використали сонячні батареї Risen 275 (120шт) та інвертор виробника Huawei потужністю 30кВт.

Як розповідають організатори, сонячні батареї мають тривалий термін експлуатації – мінімум 25 років. Клієнтам рекомендують купити сонячні панелі для будинку від відомих виробників, які входять до списку Tier 1.

Із збільшенням попиту на сонячні батареї, ціна на них поступово знижується, а завдяки одному з найвигідніших «зелених тарифів» у Європі, окупність становить від 5 років.

За матеріалами сайта http://www.galka.if.ua/