ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Ягодин» засвітився по-новому

Відбулася наймасштабніша подія в енергетичній галузі Волинської області за часи незалежності України. Попри труднощі та непросту економічну ситуацію, ПАТ «Волиньобленерго» вдалося фактично в рекордний термін побудувати підстанцію 35/10 кіловольт «Ягодин» в селі Старовойтове Любомльського району. Важливість цього об'єкту годі переоцінити, адже потреба в покращенні електропостачання цієї території постала давно, і відтепер проблему електропостачання як митниці, так і прилеглих населених пунктів остаточно вирішено.


На святкове відкриття завітало чимало поважних гостей, серед яких  голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Білець, почесний президент «Волиньобленерго» Анатолій Бурін, в.о. начальника Ягодинської митниці Андрій Андрейків, представники підприємства-інвестора ТОВ „Укрістгаз”,  очільники місцевої влади, журналісти та виконавці проектно-будівельних робіт – конструкторсько-технологічний інститут «Укрзахіденергопроект» (м. Львів) і виробничо-монтажне підприємство «Електорсервіс» (м. Луцьк).


Олександр  Білець, беручи вступне слово,  справедливо зауважив, що відкриття підстанції є визначною подією не лише для енергетиків, а й для області в цілому, бо ж відтепер забезпечено належну роботу як сервісного, так і митного посту й прикордонних служб.


«Підстанцію збудували у стислі терміни  –  за чотири місяці, розповів Олександр Петрович. – Проведено величезну роботу в багатьох структурах: енергетиків, земельників, підрядних організацій, проектантів. У непростий для країни час об’єкт ввели в експлуатацію. Це наш символічний крок у напрямку євроінтеграції України».


Підтримав Олександра Більця і голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик: «Люди оцінять проведену роботу. Тим більше, коли країна обрала впевнений курс до Європейського Союзу. Президент, під час підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, підкреслив, що Україна зробила остаточний вибір і прямує в об’єднану Європу. А для  цього необхідно розбудовуватися, створюючи такі енергетичні потужності, що дозволяють сьогодні розвиватися промисловій, соціальній інфраструктурі прикордонного району».


У свою чергу, почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін розповів, що обсяг коштів, який затрачений на це будівництво, енергетики передбачили ще у 2008 році в інвестиційній програмі. За останніх десять років навантаження на енергооб’єкти на цій території зросло в кілька разів, і через недостатньої величини технічні параметри не завжди вони з цим навантаженням справлялися, адже електропостачання автопереходу, митниці, а також об’єктів, прилеглих до її території, здійснювався  двома  лініями напругою 10 кіловольт: одна простягається від підстанції «Любомль», інша — від підстанції «Вишнівка».


Тож після вітальних слів під шквал аплодисментів гостей було перерізано символічну червону стрічку та проведено ознайомлювальну міні-екскурсію територією та приміщенням новобудови, де коротко розповіли, що підстанція буде працювати без персоналу, а за станом об’єкта постійно стежитиме диспетчер Любомльської філії ПАТ «Волиньобленерго». Усі присутні, вражені компактністю та водночас функціональною потужністю «Ягодина», побажали довгих років експлуатації, а представникам «Волиньобенерго» - наснаги на нові такі ж сучасні об’єкти.