ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Нововолинськ – чемпіон Волині серед бригад ВЕТД

30 жовтня, відбулись фінальні змагання конкурсу професійної майстерності серед бригад ВЕТД ПАТ „Волиньобленерго”. Попередньо, на трьох відбірних етапах, переможцями стали шість колективів, проте з поважних причин представники Каменя-Каширсього на вирішальний ривок до Луцька не приїхали, тому перемогу виборювали команди Нововолинська, Любомля, Ківерець, Володимира-Волинського й Ковеля.

Почалося масштабне дійство, яке супроводжувала впродовж дня просто ідеальна погода, реєстрацією учасників, жеребкуванням, урочистим шикуванням та підняттям прапора змагань. На відкритті турніру з напутніми словами виступили генеральний директор ПАТ „Волиньобленерго” Олександр Білець, голова первинної профспілкової організації ПАТ „Волиньобленерго” Ольга Пасічник та головний суддя змагань, директор з технічних питань ПАТ „Волиньобленерго” Володимир Перчук.
Так, зокрема, Олександр Петрович слушно зауважив, що попри труднощі та перешкоди, яке нам несе сьогодення, підприємство таки знаходить можливість не тільки вчасно платити працівникам зарплату, а й виконувати інвестиційну програму на 114% та проводити різні конкурси та змагання. Тому генеральний директор побажав усім учасникам наснаги та посмішки фортуни.
Ольга Степанівна, у свою чергу відзначила, що до фіналу дійшли лише найкращі, адже саме фіналісти є тріумфаторами зональних турів. Володимир Петрович також побажав суперникам вдалого виступу, обєктивного арбітражу та провів роз'яснення початкових умов конкурсу, який складався з п'яти етапів:
 - комплектація бригад,
 - звільнення потерпілого та надання долікарської допомоги,
 - перевірка знань,
 - капітальний ремонт вимикача
 - гасіння пожежі.

Огляд комплектації бригад. Це тільки на перший помилковий погляд (та й то сторонній) може видатись, що то найлегший етап. А хоч би не так! Кожна з бригад не тільки повинна була представити на розсуд суддів увесь арсенал обладнання, інструментів, всього необхідного начиння, а й таблички попередження, дорожні знаки, ємності з водою, наявність мила та рушника. Про металеву лінійку відповідного розміру й говорти не доводиться.


Звільнення потерпілого й надання долікарської допомоги. А от справжнім голлівудським фільмом можна було вважати другий етап. Якби Джеймс Камерон побачив у четвер зняття потерпілого з електроопори у виконанні працівників „Волиньобленерго”, то зрозумів би, що не тих він запрошував на головні ролі. Те, з якою швидкістю, запалом та професійною впевненістю конкурсанти знімали імітованого потерпілого, а потім приводили його до тями, то варте поваги.


Саме цей етап вкотре продемонстрував, що волинські електрики є не тільки відмінними спеціалістами у своїй галузі, а доволі непоганими терапевтами, травматологами та реаніматологами.


Перевірка знань стосувалася питань з охорони праці. Це був такий собі іспит, тому учасникам змагань довелося пригадувати шкільні та студенстьскі часи і сідати за парти. Проводилась перевірк у формі тестів, проте деякі питання мали не одну, а кілька правильних відповідей. Як пояснили судді, це зроблено для того, щоб виявити справжню глибину знань.


Найбільш довготривалим у часі був капітальний ремонт масляного вимикача ВМПП-10. Можна тільки уявити ту скрупульозність процесу, адже учасники мусили пройти аж 22 позиції – від оформлення наряду-допуску до здавання вимикача в експлуатацію.


Гасіння пожежі. Тут теж не все так просто, як можуть думати ті, хто не в темі. Виявляється, перед тим, як почати гасити пожежу електрооб’єкта, треба врахувати масу тонкощів, як-от приміром - з якої сторони дме вітер, адже під час горіння виділяються дуже токсичні речовини. Хай там як, проте учасники добре впорались, а завершальний акорд гасіння супроводжувався чи не шквальними аплодисментами колег та вболівальників. Ефектно, що тут скажеш...Отож, за підсумками п”ятиетапного змагального марафону перше місце виборола бригада ВЕТД Нововолинська, яка й отимала головний набір призів змагань – генератор, інверторний зварювальник та компресор.


Другу сходинку посіла дружина Володимира-Волинського, якій дістався генератор й інверторний зварювальник.


Замкнули трійку призерів ковельські моторні парубки, які повезли додому генератор та компресор.


Але навіть бригади з Ківерець та Любомля не залишись без нагород. Організатори змагань вручили їм на потреби колективу інверторний зварювальник та компресор. Свято закінчилось хвилею позитиву, обміном вражень та обіцянок взяти реванш у році наступному.