ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Найспортивніші енергетики в Ратному, Луцьку та Рожищі

Жовтень та листопад нинішнього року став для волинських енергетиків справжнім святом спорту та професійної майстерності. Ще не встигли вщухнути емоції після фінальних змагань серед бригад ВЕТД, як 14 листопада відбулися відчайдушні обласні баталії відразу в трьох видах спорту: футзалі, армрестлінгу та гирьовому спорті.

Після хвилюючої та надзвичайно важливої (у плані тактики турнірної боротьби) церемонії жеребкування, відбулося урочисте відкриття спартакіади. Голова профкому галузевої профспілки ПАТ „Волиньобленерго” Ольга Пасічник привітала усі дев’ять колективів, які брали участь у змаганнях, із тим, що у фіналі виступають лише найкращі. Також Ольга Степанівна повідомила, що ці змагання присвячені тим працівникам підприємства, які загинули в зоні АТО.Почесний президент „Волиньобленерго” Анатолій Бурін побажав енергетикам-спортсменам фарту, перемог та щоб травми оминали їх десятою дорогою не лише під час турніру, а й у повсякденному житті. А перший заступник генерального директора ПАТ „Волиньобленерго” Володимир Пономаренко цілком резонно зазначив, що підтримка спорту завжди буде одним із найголовніших пріоритетів керівництва та інвесторів підприємтва.
Після дружного вітання "Слава Україні – Героям слава!" закрутився справжній вир боротьби. Таким емоціям та напрузі позаздрили б навіть олімпійські ігри! Два міні-футбольні та один легкоатлетичний майданчики спорткомплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали ареною запеклих змагань футзалістів та богатирів. Перемогу хотів вирвати кожен, тому атмосфера у залі була наелектризована – як у прямому, так і переносному значеннях цього слова.

А що робилося в міні-футбольних  матчах! Усі дев’ять претендентів (Ковель, Стара Вижівка, Камінь-Каширський, Володимир-Волинський, Рожище, Нововолинськ, Ратне, Луцька міська філія, управляюча компанія ПАТ „Волиньобленерго”) прагнули продемонтсрувати, що приїхали на змагання не дарма. Що казати, якщо вже на стадії 1/8 фіналу у двох протистояннях команди не змогли в основний час виявити переможця, тому довелося пробивати пісматчеві пенальті.


Понад те, саме волинські енергетики у минулу п’ятницю довели, що в ПАТ „Волиньобленерго” у футзал грають від молодого до досвідченого! У складі команди Нововолинської філії грав Борис Мельник, якому на момент змагань було 54!!! При чому Борис Соловейович не відсиджувався в запасі, а відбігав від А до Я. Справді, козацькому роду – нема переводу!


Зрештою, у футзалі перемогу вибороли гравці Ратнівської філії, срібні медалі прописалися в Луцькій міській філії, а бронзові нагороди вибороли представники управління ПАТ „Волиньобленерго” з Єршова, 4.
Серед силачів поза конкуренцією були Віктор Савич (підіймання гирі, Рожищенська філія) та Едуард Каліщак (армрестлінг, Луцька міська філія).Однак на нагороджені не було тих, хто програв. Навіть ті учасники та команди, які не змогли пробитися на п’єдестал пошани, отримали заохочувальні призи. Тріумфаторам же дісталися красені-кубки, медалі, грамоти та призові.