ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Особистий кабінет "Волиньобленерго": доступно, практично, цілодобово

З 16 грудня 2014 року в Особистому кабінеті споживача електричної енергії ПАТ "Волиньобленерго" на веб-сайті товариства підключено можливість проведення оплати он-лайн платіжними картами у розділі кабінету Кошти/Оплата послуг.

Особистий кабінет — це веб-сервіс, що надає абсолютно всю інформацію стосовно особового рахунку споживача. Особистий кабінет є первинним джерелом інформації, тому споживач отримує достовірні та точні дані про свої розрахунки!

Користуватися особистим кабінетом безпечно. Особистий кабінет „Волиньобленерго” доступний практично цілодобово. Винятком можуть бути лише короткочасні періоди, коли інформаційній системі, що забезпечує роботу Особистого кабінету, необхідна технологічна перерва.

Однак, щоб скласти цілісну та об”єктивну картину стосовно Особистого кабінету, ми провели дослідження методом опитування. Отож, враження волинян були різними.

Ірина, 38 років, м. Луцьк,  рекламний агент:
 - Скажу відверто – мені було просто цікаво – що ж це за такий Особистий кабінет? Зайшла, й моя цікавість перемогла – я почала реєструватися, не читаючи жодної з інструкцій. Оскільки система реєстрації надзвичайно проста, то це зайняло у мене лічені секунди. І то більше часу затратила на те, щоб дістати з шухляди останню платіжку, звідки ввела номер свого особового рахунка та суму останнього платежу.
Щойно це зробила, отримала на свою електронну поштову скриньку посилання для підтвердження активації мого Особистого кабінету. Перейшла за цим посиланням і все – побачила всі свої достовірні дані. Навіть не сподівалася, що так швидко отримаю доступ до своїх показників.

Микола, 21 рік, смт. Жовтневе, студент:
 - Моя бабуся десь почула про введення цієї послуги та й давай мене просити, щоб через Інтернет спробувати ввести свої дані, адже каже, що не довіряє квитанціям.  Доволі швидко зареєструвався, і навіть нічого шукати не потрібно – все під носом. Вписали показники лічильника – і відразу отримали оновлений рахунок. То люба бабця так завелася, що попрохала мене спробувати оплатити. Це також не склало ніяких труднощів – звичайна оплата через картку. Відтак, бабуся вже складає плани – як то щомісяця мене залучати до цієї процедури.

Сергій, 52 роки, м. Ківерці, вчитель:
- Я надзвичайно захоплююся аналітикою. І в Особистому кабінеті „Волиньобленерго” мене найбільше вразило те, що маю  доступ до всіх графіків-таблиць, що стосуються мого будинку. Можу проаналізувати кількість спожитої електроенергії за всі місяці року в порівняльному аспекті, й побачити скільки, як кажуть, „напалив світла” тоді-то й тоді. Тому можу проаналізувати – які прилади скільки тягнуть, і чим бажано користуватися якомога рідше. Також на сайті бачу графік платежів та графік занесення показань лічильника. Мені подобається!

Ольга, 30 років, смт. Ратне, співробітник залізниці:
- Я часто їжджу у відрядженнях, бо працюю провідницею. Та що там – я більше їжджу, ніж буваю вдома. Тому в мене елементарно не завжди є час з’ясовувати свої показники, а в Особистому кабінеті все чітко розписано. Крім того, я сама можу вводити показники і відразу там же оплачувати. На один головний біль менше.

Що ж, як бачимо, оплата та звірка даних через Особистий кабінет тільки-тільки введена, а вже набуває чималої популярності.
Додамо, що на сьогоднішній день оплата проводиться через платіжну систему IPay ("Універсальний дата центр"):
- до 60.00 грн. включно - без стягнення комісії з платника;
- понад 60,00 грн. - 1,5% від суми оплати з платника.

Однак продовжується робота щодо підключення до можливості проведення оплати інших фінансових установ та банків без стягнення комісії з платника при оплаті через особистий кабінет. Після підключення буде надіслано додаткове повідомлення.