О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

Привітання Генерального директора ПАТ "Волиньобленерго" з нагоди Дня енергетика

Шановні колеги!
Ми разом сумлінно працюємо, щоб забезпечувати українців життєво необхідною електричною енергією. Від щирого серця зичу вам здоров’я, щасливих днів та визначних досягнень.

З нагоди професійного свята, враховуючи внесок працівників товариства з забезпечення надійного електропостачання споживачів області, на підставі рішення Дирекції ПАТ „Волиньобленерго”, наказую:

За вагомі здобутки, багаторічну сумлінну працю на підприємстві, нагородити почесними грамотами, оголосити подяки та нагородити грошовими преміями кожного працівника згідно додатків №1-18;

Виділити фонди на преміювання працівників філій ПАТ „Волиньобленерго”.

Нехай усі ваші починання сприяють зміцненню та розвитку енергетики України!

З повагою Білець Олександр Петрович,
Генеральний директор ПАТ „Волиньобленерго”

 

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Демчуку Сергію Федоровичу – майстру ВД-1

Оголошено подяку і видана премія:

  • Новосаду Володимиру Леонтійовичу – електромонтеру ОВБ
  • Ясінському Василю Васильовичу – електромонтеру ВД кабельних ЛЕП

ГОРОХІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Карвацькому Олександру Степановичу – електромонтеру Сенкевичівської ВД

Оголошено подяку і видана премія:

  • Вальчуку Івану Володимировичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ
  • Дідику Миколі Анатолійовичу – електромонтеру ВД-2

ІВАНИЧІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Віричу Анатолію Дмитровичу – механіку філії

Оголошено подяку і видана премія:

  • Пилипчук Галині Миколаївні – електромонтеру з ескізувань трас ЛЕП
  • Гуліті Олександру Володимировичу – електромонтеру ГЕПО

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Должку Федору Миколайовичу – електромонтеру ВД-1

Оголошено подяку і видана премія:

  • Оверчуку Анатолію Івановичу – електромонтеру ОВБ
  • Давидюку Василю Володимировичу – електромонтеру ГЕПО
  • Гелічу Анатолію Григоровичу – контролеру енергозбуту ЛЗД

КІВЕРЦІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Матвійчуку Валентину Федоровичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Папежуку Василю Петровичу – електромонтеру ОВБ-1
  • Ходоровській Ганні Ярославівні – економісту ВЗЕ
  • Гришку Івану Вікторовичу – електромонтеру Цуманської ВД

КОВЕЛЬСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Герасимчуку Андрію Вячеславовичу – в.о. директора філії

Оголошено подяку і видана премія:

  • Смідюку Михайлу Петровичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ
  • Ілюшик Оксані Сергіївні – оператору ЕО та ОМ ВТВ
  • Омельчук Світлані Андріївні – маляру

ЛОКАЧИНСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Желізняку Богдану Ростиславовичу – механіку ГМіТ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Кудим Ользі Андріївні – бухгалтеру ВЗЕ
  • Паврозніку Валентину Леонідовичу – електромонтеру з випробувань та вимірювань

ЛУЦЬКА МІСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Міщанчуку Анатолію Сергійовичу – майстру ВД з випробувань  та вимірювань
  • Проневичу Василю Володимировичу – електромонтеру ГЕПО

Оголошено подяку і видана премія:

  • Мальцю Олександру Михайловичу – майстру ВД з експлуатації ТП і РП
  • Тарасюку Миколі Михайловичу  – інспектору енергоінспекції
  • Осипюку Ігорю Андрійовичу – інженеру ОГЕ

ЛУЦЬКА РАЙОННА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Каращуку Миколі Олексійовичу – машиністу автоямобура ГМіТ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Бортнік Інні Олександрівні – оператору ЕО та ОМ АВ
  • Лисому Анатолію Олексійовичу – електромонтеру ВЕТД

ЛЮБЕШІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Бубало Тамарі Василівні – економісту ЛЗД

Оголошено подяку і видана премія:

  • Шукаловичу Богдану Сергійовичу – електромонтеру Любешівської ВД
  • Корцю Володимиру Йосиповичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ

ЛЮБОМЛЬСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Франчуку Сергію Олександровичу – майстру ВД-2
  • Пеху Сергію Мефодійовичу – електромонтеру ОВБ-2

Оголошено подяку і видана премія :

  • Романюку Сергію Миколайовичу – електромонтеру ГЕПО
  • Королю В’ячеславу Івановичу – механіку ГМіТ
  • Бондару Івану Олександровичу – трактористу ГМіТ

МАНЕВИЦЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Оксенюку Сергію Федоровичу – начальнику ВТВ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Малишку Сергію Васильовичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ
  • Гончару Олександру Анатолійовичу – контролеру енергозбуту АВ

НОВОВОЛИНСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Гербі Валерію Олександровичу – майстру ВД ПС-35 кВ і вище

Оголошено подяку і видана премія:

  • Карпюку Валентину Йосиповичу – електромонтеру ОВБ
  • Рейнату Леоніду Івановичу – майстру ВД кабельних ЛЕП
  • Цап Галині Вадимівні – начальнику АВ

РАТНІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Бакуну Володимиру Станіславовичу – інженеру ВТВ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Гордуну Олександру Володимировичу – майстру Річицької ВД
  • Нінічуку Андрію Степановичу – електромонтеру ВЕТД

РОЖИЩЕНСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Ткачуку Віталію Миколайовичу – електромонтеру Рожищенської ВД

Оголошено подяку і видана премія:

  • Халімону Руслану Анатолійовичу – електромонтеру ОГЕ
  • Умші Сергію Володимировичу – електромонтеру ОВБ
  • Кондзерському Святославу Миколайовичу – електромонтеру Сокільської ВД

СТАРОВИЖІВСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Галяну Петру Петровичу – електромонтеру ОВБ

Оголошено подяку і видана премія:

  • Нестерук Галині Іванівні – бухгалтеру 2 категорії
  • Чабану Василю Васильовичу – електромонтеру ВЕТД

ТУРІЙСЬКА  ФІЛІЯ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Панасюку Сергію Григоровичу – майстру ВД-2

Оголошено подяку і видана премія:

  • Шуствалю Володимиру Мефодійовичу – електромонтеру ОГЕ
  • Терещуку Сергію Євдокимовичу – водію автотранспортних засобів ГМіТ

СЛУЖБИ  І  ВІДДІЛИ ПАТ

Нагороджено Почесною грамотою і видана премія:

  • Вашкевич Любові Василівні – начальнику сектору майнових відносин ВТВ
  • Левицькому Володимиру Миколайовичу – інженеру 1 категорії СРЗА
  • Кравчуку Костянтину Ларіоновичу – електромонтеру СЗДТК
  • Штоню Євгену Степановичу – заступнику начальника СМіТ
  • Мельник Наталії Василівні – економісту 2 категорії ВЗ
  • Бутоліну Денису Леонідовичу – начальнику інформаційно-аналітичного відділу

Оголошено подяку і видана премія:

  • Осташевському Юрію Олександровичу – інженеру СІЗП
  • Лукашуку Олександру Петровичу – майстру Ковельської ВД СЛ 35-110 кВ
  • Кушнірчуку Володимиру Васильовичу – майстру Ковельської ВД СПС 35 кВ і вище
  • Сінчуку Миколі Івановичу – начальнику МС
  • Глушко Ірині Анатоліївні – бухгалтеру бухгалтерії
  • Сичову Ігорю Вячеславовичу – начальнику служби АСУ
  • Загоровцю Руслану Макаровичу – завідувачу центральним складом ВМТП
  • Алімову Володимиру Афанасійовичу – машиністу автоколони СМіТ
  • Дерев’янко Андрію Миколайовичу – старшому інспектору енергоінспекції