ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Електронний документообіг – вагомий крок до споживача

Одним із пріоритетних напрямків розвитку підприємства інвестори та керівництво ПАТ „Волиньобленерго” вбачають у покращенні зв’язку між споживачем та підприємством. Співробітники чи не кожної ланки установи повинні не тільки достеменно знати, що потрібно споживачу, а й уміти швидко, якісно та максимально комфортно надати всі необхідні послуги.

Саме тому ПАТ “Волиньобленерго” запровадило на підприємстві програму електронного документообігу СЭД iTs-Office.

Впровадження електронного документообігу насамперед  дасть можливість:
- покращити рівень обслуговування споживачів;
- істотно скоротить час на обслуговування та оперативне реагування на звернення споживачів;
- забезпечить споживачам можливості оперативного звернення до енергопостачальника та вирішення проблеми практично в момент її виникнення.

Також безумовними перевагами електронного документообігу є те, що потреби в новому устаткуванні, як такої, нема. Це таке собі єдине вікно для працівників усього підприємства. Для його роботи потрібен тільки інтернет-браузер і комп’ютер, планшет чи ноутбук, тому користуватися цієїю програмою будуть усі без винятку працівники ПАТ “Волиньобленерго”.

Впровадження цієї системи уже сьогодні дозволяє значним чином скоротити часові витрати на реєстрацію, розсилку, пошук документів, на виконання контрольних операцій за документами і дорученнями, тобто прискорити інформаційні потоки.

Відчутним буде і скорочення витрат на канцелярію, витратні матеріали, знизяться витрати  на зберігання документів – економія вартості ресурсів і матеріалів. Підвищиться продуктивність праці робітників завдяки створенню єдиного інформаційного простору, роботі з документами з будь-якої віддаленої точки, ефективному автоматизованому контролю за виконанням документів, спрощенню процесів колективної роботи.

Що надзвичайно важливо - знизяться ризики втрати документів, папери швидко узгоджуватимуться і затверджуватимуться, своєчасно доставлятимуться на місця, розпорядження керівництва виконуватимуться в конкретно визначені терміни.

Завдяки уніфікації управлінських процедур, введенню єдиного високого стандарту роботи, підвищенню якості виконання управлінських рішень, зближенню структурних підрозділів організації, об'єднанню накопичених корпоративних знань стане очікуваною зміна корпоративної культури на підприємстві.

Таким чином, впровадження СЭД iTs-Office забезпечить економію ресурсів організації, поліпшення ділових комунікацій у зовнішньому і внутрішньому середовищі компанії, забезпечить збільшення прибутку за рахунок підвищення продуктивності праці співробітників та підвищить привабливість для інвестицій і значно зменшить ризики отримання збитків.