ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПАТ "Волиньобленерго" відповідає міжнародним стандартам ISO 14001 та OHSAS 18001

Міжнародне визнання – то висока ціль, для досягнення якої доводиться багато та натхненно працювати. Тому отримують міжнародне визнання – лише найкращі, найуспішніші та найпрацелюбніші. Приємно, що до когорти найкращих увійшло й наше підприємство.

ПАТ «Волиньобленерго» отримало сертифікат, що підтверджує відповідність системи менеджменту екології та виробничої безпеки підприємства міжнародним стандартам ISO 14001 та OHSAS 18001. Отримання сертифікату стало результатом спільної роботи з одним з лідерів світового ринку сертифікації - «Бюро Верітас Сертифікейшн».

Аудитори «Бюро Верітас Сертифікейшн», зі свого боку, відзначили високу результативність плідної діяльності керівництва та колективу підприємства, підтвердженням якої і є  сертифікати.

- Охорона навколишнього середовища та виробнича безпека є пріоритетним напрямком розвитку ПАТ «Волиньобленерго», - зауважив Керівник західного регіону компанії „Бюро Верітас Україна” пан Олександр Сімінькович. -  І кроки, зроблені підприємством у цьому напрямку, зокрема, розробка, впровадження та сертифікація системи управління, є підтвердженням намірів керівництва про підвищення ефективності даних бізнес-процесів.

Нагадаємо, що роботи по впровадженню Системи менеджменту з охорони праці (відповідно до міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007) та Системи менеджменту навколишнього середовища (відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001:2004) на ПАТ „Волиньобленерго” були розпочаті ще 28-29 липня 2014 року. Саме тоді було втілено в життя перший крок у цьому напрямку – проведено навчання внутрішніх аудиторів.

Наступний етап відбувався в жовтні 2014 року. Працівникам товариства було вручено сертифікати внутрішніх аудиторів та розроблено презентації для проведення навчання персоналу структурних підрозділів ПАТ „Волиньобленерго”.
Проведено внутрішній аудит у службі охорони праці (стосовно охорони праці) та ВТВ (стосовно питань навколишнього середовища).
Потім, у листопаді  службою охорони праці та представниками ВТВ було організовано навчання персоналу філій та проведено внутрішні аудити.
    
У період з 18-го по 20-те листопада 2014 року у товаристві було проведено сертифікаційний аудит у службах  та філіях. Аудит проводили незалежні представники „Бюро Верітас Сертифікейшн Україна”. За результатами аудиту складені відповідні акти.
По завершенню зовнішнього сертифікаційного аудиту, 22 грудня 2014 року ПАТ „Волиньобленерго” отримала сертифікати відповідності Системи менеджменту з охорони праці (OHSAS) та Системи менеджменту навколишнього середовища (ISO).