ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПАТ «Волиньобленерго» розірвало договір з КБ ПАТ «Надра»

  У звязку з численними порушеннями КБ ПАТ «Надра» своїх зобов'язань, а саме неодноразові затримки перерахування платежів прийнятих від споживачів електричної енергії та одержання від Абонентів додаткової комісії, ПАТ «Волиньобленерго» в односторонньому порядку з 10.12.2014 року розірвало укладений з КБ ПАТ «Надра» Договір на прийом, обробку та передачу платежів від населення за спожиту на побутові потреби електричну енергію, а також розрахунків за операції прийому, обробки та передачі Приймальником платежів від Абонентів відповідних підрозділів (філій) ПАТ «Волиньобленерго».

Здійснювати оплату за електроенергію без додаткової комісії рекомендуємо в наступних банківських установах, з якими у ПАТ «Волиньобленерго» укладені відповідні договори:

АТ «Ощадбанк»
ПАТ КБ «Приватбанк»
ВТБ Банк
АТ «Родовід Банк»
ПАТ «Креді Агріколь Банк»
ПАТ «Акцент-банк»
ПАТ АБ «Укргазбанк»
ПАТ «КБ «Промекономбанк»
ПАТ «Український професійний банк»
ПАТ «КБ «Фінансова ініціатива»»
ПАТ «Імекс Банк»
ПАТ «Промінвестбанк» ПАТ «Фінанси та кредит»
ПАТ «КБ «Стандарт»
ПАТ «Терра Банк»

Додатково споживачам електричної енергії доступні дистанційні он-лайн сервіси проведення оплати без стягнення додаткової комісії:
1. Особистий кабінет на сайті ПАТ "Волиньобленерго"
2. Інтернет-банкінг ПАТ КБ «Приватбанк» - Приват-24
3. Автосписання ПАТ КБ «Приватбанк» – автоматичне щомісячне списання коштів банком з рахунку споживача в оплату за спожиту електроенергію. Щоб скористатись цією послугою необхідно написати відповідну заяву в найближчому відділенні банку.

В разі стягнення з Вас в одній з вказаних банківських установ додаткової оплати за розрахунково-касове обслуговування – просимо повідомити нам про такі факти за телефоном абонентського відділу місцевої філії чи за телефоном (0332) 28-35-12 в м. Луцьк.