ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Шановні партнери! Повідомляємо, що для електронного обміну податковими накладними та розрахунками коригувань, ПАТ «Волиньобленерго» використовує КП "M.E.Doc.IS"

Законом України від 31.07.2014 р. № 1621 - VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" внесено ряд змін до Податкового кодексу України, зокрема з 1 січня 2015 року всі податкові накладні повинні надаватись тільки в електронному вигляді.

У зв'язку з цим повідомляємо, що для електронного обміну податковими накладними та розрахунками коригувань ПАТ «Волиньобленерго» використовує КП "M.E.Doc.IS". Електронна адреса для відправки первинних документів : zvit_dpi@obl.lt.energy.gov.ua .

Якщо Ви використовуєте інше програмне забезпечення, для отримання податкових накладних Вам потрібно виконати додаткове налаштування згідно інструкції за посиланням:

Увага! Перевірте дійсність Ваших обов'язкових реквізитів у податкових
накладних ПАТ «Волиньобленерго».  Некоректні реквізити призводять до втрати покупцем податкового кредиту з податку на додану вартість.

Якщо Ваші дані змінилися, зверніться до бухгалтерії відповідної філії ПАТ «Волиньобленерго».  При собі необхідно мати копії реєстраційних документів, щодо яких вноситимуться зміни.