ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


2 лютого котельня на Карбишева «Західної теплоенергетичної групи» залишиться без електропостачання?

Ми вже писали про доволі неприємну ситуацію, яка виникла у зв’язку із тривалою та значною заборгованістю  ДКП «Луцьктепло» і ТзОВ «Західна теплоенергетична група» за спожиту електроенергію. 15 січня 2015 року ПАТ «Волиньобленерго» було змушене  направити попередження про припинення електропостачання з 20.01.2015 р.

Проте  попри таку доволі складну ситуацію керівництво «Волиньобленерго» намагалося таки її виправити і не доводити справу до крайнощів. Тому генеральний директор ПАТ „Волиньобленерго” Олександр Петрович Білець звернувся до Голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Петровича Гунчика і до луцького міського голови Миколи Ярославовича Романюка із проханням втрутитись у вирішення проблеми неплатежів ДКП «Луцьктепло», яке заборгувало не лише ПАТ «Волиньобленерго», а ї ТзОВ «Західна ТЕГ» та КП «Луцькводоканал». Заборгованість ДКП «Луцьктепло» сягнула значних розмірів і негативно вплинула на платоспроможність інших підприємств.

Наслідком такого звернення стала нарада у міського голови з питань розрахунків теплопостачальних підприємств, яка відбулася  27 січня.   Там, зокрема, озвучувались пропозиції  ПАТ Волиньобленерго" із виходу з кризового стану розрахунків – серед іншого було запропоновано за відсутності банківської гарантії укласти договір поруки відповідно до якого ДКП «Луцьктепло» (як головний дебітор) виступить поручителем за ТзОВ «Західна ТЕГ» по оплаті боргів та замовлених обсягів електроенергії.

Суть питання полягає в тому, що впродовж останніх 4 місяців умови договору про постачання електроенергії щодо внесення авансових платежів «Західною ТЕГ» порушується. Враховуючи наявність непогашеної заборгованості за фактично поставлену електроенергію та відсутність авансового платежу на першу декаду лютого ПАТ «Волиньобленерго» не може продовжувати постачання електроенергії на умовах товарного кредиту без забезпечення його фінансовою гарантією.

Однак, станом на 29 січня 2015 року ПАТ «Волиньобленерго» не отримало ні платежів, ні гарантій, а рішення про укладання договору поруки керівництвом «Західна ТЕГ» і «Луцьктепло» не прийнято.

Отже,  на 2 лютого 2015 року заплановано відключення другої (останньої) лінії живлення котельні «Західної ТЕГ» на вул.Карбишева в м.Луцьку. Нагадаємо, що 27.01 відбулося відключення однієї (резервної) лінії живлення «Західної ТЕГ».

Факти  про ТзОВ «Західна ТЕГ»:

Заборгованість на 01. 01. 2015                                              - 719 тис.грн.

Відпущено електроенергії в січні                                         - 1100 тис.грн.

Отримано платежів в січні                                                    - 4,8 тис. грн

Заборгованість на сьогодні                                                   - 1800 тис. грн.

Авансовий платіж на лютий в сумі 450 тис. грн.                - не внесено