ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вестибюль «Волиньобленерго» перетворився на експозицію дитячої творчості

Ми вже повідомляли про те, що наше Товариство спільно з Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів  започаткували  чудову традицію – проведення конкурсів дитячої творчості.

 

І першою ластівкою цієї приємної та надзвичайно благородної  справи став обласний конкурс з образотворчого мистецтва, тема якого була довільною. Тому дітки не обмежували свою фантазію і творили усе, що підказувало серце.

Попри те, що переможців з усієї області було аж одинадцять, та робіт надійшло на розсуд журі близько шести десятків. Ще на початку конкурсу було озвучено, що так чи інакше, тріумфаторами стануть усі маленькі художники, адже всі роботи із зазначеними іменами авторів та населеними пунктами й навчальними закладами, які вони представляють, будуть  виставлені  на експозицію, яку створять у стінах ПАТ «Волиньобленерго».

 

І от, перша частина робіт учасників конкурсу дитячої творчості, стала окрасою, яка просто-таки зігріває, манить та зачаровує  кожного, хто переступив поріг нашої установи.  Неможливо не зупинитись та не поринути у світ дитячої фантазії, яка вражає своїм розмахом, глибиною. Та що там – інколи аж не віриться, що то дитя могло  створити таке шедевральне диво.

Саме ця маленька художня виставка стане стартом для подальшого створення куточків  дитячої творчості   в приміщеннях  ПАТ «Волиньобленерго» .