ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики допомогли модернізувати систему електроживлення луцькому військовому шпиталю

Нещодавно до керівництва ПАТ «Волиньобленерго» звернулися очількики луцького військового шпиталю. Прохання було більш, ніж нагальне -  система електроживлення госпіталю виявилась настільки застарілою, що не завжди витримувала елементарних перепадів напруги.

Насамперед, лікувальний заклад потребував заміни дизельного генератора для безперебійного електропостачання, адже старий давно зносився і видавав замість 220 В всього 170 В, а то й взагалі припиняв роботу.

Пояснювати, для чого потрібне постійне живлення для операційної та реанімаційної, не потрібно, бо це саме ті частини госпіталю,  де сконцентрована апаратура, яка рятує та підтримує життя.  Зникнення напруги у цих відділеннях могло коштувати життя пораненим воякам.

Тому Товариством  було прийняте рішення в максимальні строки допомогти  усіма необхідними матеріалами лікувальному закладу, який ставить на ноги  військових. Відразу було придбано всі потрібні для цього позиції і передано військовому шпиталю: мініелектростанцію «Firman» необхідної потужності,   200 м кабелю, 150 м проводу, шафові автоматичні вимикачі, модульні автоматичні вимикачі, рейки, шини, тощо.

Але ж крім операційно та реанімаційної, якісного електроживлення потребувала і вся лікувальна установа.  Тому силами ПАТ «Волиньобленерго»  було придбано контактори, які  надійно контролюватимуть  автоматичне постачання від двох трансформаторних підстанцій. Тож  щит, який був у шпиталі, обладнали сучасним контакторами  КТИ-5185 185А 230В, які в разі потреби переводитимуть живлення з одного джерела на друге.

Разом із тим, військовому госпіталю було надано потрібні  матеріали для проведення модернізації внутрішньої мережі електроживлення. А це і  нова якісна проводка, і вимикачі, і розетки, і роз’єднувачі.

Усього для цієї благородної мети було затрачено близько 52 тисяч гривень. Але ж найголовніше те, що після встановлення цієї апаратури система електроживлення працюватиме надійно, й з допомогою волинських енергетиків будe врятовано чимало  життів  українських військових.