ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


За час проведення АТО 18 працівників «Волиньобленерго» було призвано
до лав Збройних сил України

Живемо в такий час, який чітко визначає – хто є хто.  Адже чи не кожного дня наша країна проходить  надзвичайно важкі  процеси  випробування, загартування та мужності.

Матір усіх наук історія вчить, що виживали в подібних обставинах тільки ті державні утворення, які вміли згуртуватися, об’єднатися та зібрати усі зусилля й направити їх в одному напрямку.

Не секрет, що чи не кожне підприємство України в нинішніх нелегких економічних умовах ніяк не може похизуватися фінансовими здобутками, бо ж на кону – елементарне виживання. Однак навіть у такий неймовірно складний час ПАТ «Волиньобленерго» намагається усіляко підтримати ті ідеї, які здатні допомогти утвердитись та перемогти.

Ми вже інформували читачів про те, що товариство передало в користування Збройним силам України вісім різнотипних  автомобілів,  також профком галузевої профспілки фінансового підтримав сім’ї тих, хто перебуває або перебував у зоні АТО.

До слова, за перші три хвилі мобілізації аж 16 співробітників ПАТ «Волиньобленерго» відправилось захищати цілісність країни. На жаль, двоє героїв загинуло, ще троє отримали поранення різного ступеня. Усі інші, на щастя, продовжують  нести службу у своїх військових частинах.

А вже під час четвертої хвилі мобілізаційної кампанії ще двоє волинських енергетиків взяло зброю до рук. Від імені усіх колег бажаємо швидкого та головне здорового  повернення до рідних домівок.