ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики провели виїзну нараду

На базі Рожищенської філії ПАТ «Волиньобленерго» відбулось виїзне засідання з поточних питань господарської діяльності. В обговоренні актуальних потреб брали участь дирекція, керівники структурних товариства,  директори філій та начальник Шацького РЕМ.

У ході плідної наради було розглянуто багато важливих питань, що стосуються різних напрямків роботи підприємства.

Так, зокрема, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Білець слушно зауважив, що сьогодні доводиться працювати в настільки нелегкий час, що щодня з’являються все нові та нові труднощі та перешкоди. І щоб їх долати, потрібно впроваджувати нові підходи, креативні методи й свіжі ідеї.

Разом із тим, Олександр Петрович висловив упевненість у вміннях та професійному підході до виконання обов’язків усіма працівниками «Волиньобленерго». А відтак і віру в  хороший результат роботи.

Директор з економіки та фінансів ПАТ «Волиньобленерго» Віталій Коберник розповів про нові підходи в оплаті праці за результатами рейтингу. Також Віталій Анатолійович підбив підсумки рейтингу філій за результатами діяльності (прибутки/збитки).

Далі заступник директора з комерційних питань Борис Жирнов повідав присутнім у залі про основні засади концепції балансового контролю ТВЕ в електромережах філії, а заступник директора зі збуту енергії Нововолинської філії ПАТ «Волиньобленерго» Сергій Приходько поділився практичним досвідом балансового контролю.

Не обійшли увагою на виїзній нараді і актуальне питання оплати-обліку за допомогою інтернету. Начальник інформаційно-аналітичного відділу Денис Бутолін зупинився на особливостях та порядку роботи зі споживачами за посередництвом «Особистого кабінету» побутового споживача та споживача-юридичної особи на веб-сайті ПАТ «Волиньобленерго».