ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» зробило ще один суттєвий крок до покращення послуг

Здавна так повелося, що будь-яка справа буде успішною тільки тоді, коли задоволеними від співпраці залишаються всі сторони. Певна річ, що живемо в дуже непростий час, а економічні реалії до радощів українців зовсім не спонукають. Та все ж волинські енергетики  завжди намагаються підвищувати свій професійний рівень, а відтак і якість виконуваних робіт. 

Попри великі труднощі, інвестори та керівництво ПАТ «Волиньобленерго» одним з найголовніших напрямків діяльності товариства бачать саме якісне покращення надавання послуг своїм споживачам. А що може бути кращим за швидке, чітке та акуратне виконання роботи?
Саме з цієї метою автопарк ПАТ «Волиньобленерго» постійно удосконалюється. Ми  вже повідомляли про те, що товариство передало українським воякам у зону АТО вісім автомобілів різних характеристик.  Проте це не вплинуло на динаміку роботи наших енергетиків, адже, починаючи з осені 2014-го, автоколона поповнюється новими автівками цільового призначення.

Так, першою ластівкою на шляху поліпшення стала мобільна електротехнічна лабораторія на базі мікроавтобуса «Peugeot».  Тож спеціалістам  Служби ізоляції і захисту від перенапруг ПАТ «Волиньобленерго» стало значно  легше  та швидше  знаходити пошкодження в підземних кабельних лініях. Відповідно, значно прискорилося  відновлення електропостачання для споживачів.

Наступними новинками стали чотири малотоннажні вантажні фургони «Renault Dokker», які були передані Луцькій міській філії (переобладнано для розвезення та встановлення лічильників споживачам), Луцькій та Рожищенській  районним філіям (перевезення матеріалів електротехнічного призначення) і автоколоні товариства (доставка запчастин та матеріалів на склади ПАТ «Волиньобленерго»). На всіх новеньких автівках було красиво набито логотип та контактні дані підприємства, що є також безумовним плюсом для споживачів.

Ще одним новоприбулим красенем в автопарку є міні-екскаватор  «JCB-8018». Цей акуратний «залізний коник» призначений для робіт у місті в умовах обмеженого простору. Функціональні характеристики – розкопування місць пошкодженого кабелю. Попри невеликі розміри, можливості «JCB» не можуть не вражати – він здатен копати до глибини 2 метри, а його гусениці можуть як розширюватися, так і звужуватись, що неабияк збільшує маневреність. Крім того, в комплект входять 3 ковші різних розмірів та відвал для закопування.

Також слугуватимуть для покращення наданих послуг і три пасажирські автівки «Fiat Doblo», які слугуватимуть для перевезення пасажирів та вантажів товариства.

Ну, й буквально вже в дорозі з Мелітополя до Луцька два автопідйомника «AP-18», які обладнані 5-місними кабінами для бригад. Ці автомобілі хоча й виготовлені на базі «ГАЗ-3309», однак є власне українського виробництва. Раніше подібні підйомники випускали у Луцьку, але нині серійне виробництво в обласному центрі Волині припинено, тому довелося замовляти аж в запорізькому  Мелітополі. Важливою перевагою «АР-18» є 18-метрова висота підіймання, що дозволяє ремонтувати повітряну лінію відразу з дороги, не завдаючи шкоди присадибним грядкам чи клумбам господарів.

Тож волинські енергетики намагаються дотримуватися принципу - Якісний транспорт = Якісні послуги = Задоволений споживач.