ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


ПАТ «Волиньобленерго»: у ногу із часом

Тримати руку на пульсі подій та новітніх технологій – то є мудрість, вміння та запорука успіху.  А швидкість прийняття рішень  – то неодмінна вимога сучасних реалій, без яких неможливе управління підприємством.

От і керівництво та інвестори ПАТ «Волиньобленерго»,  дбаючи насамперед про мобільність надання послуг споживачеві, турбуються про те, що кожен із них був почутий якомога швидше. Саме тому на підприємстві було запроваджено програму електронного документообігу.

Першим етапом у цьому напрямку стало впровадження системи електронного документообігу СЕД iTs-Office, - розповідає Віталій Лелик, працівник служби АСУ ПАТ «Волиньобленерго». – Почали ми цю роботу у грудні 2014 року. Три місяці тривало власне встановлення програмного забезпечення і ще три місяці заплановано на тестову експлуатацію, яка триватиме до травня включно.

Впровадження цієї системи уже сьогодні дозволяє значним чином скоротити часові витрати на реєстрацію, розсилку, пошук документів, на виконання контрольних операцій за документами і дорученнями, тобто прискорити інформаційні потоки, - провадить далі спеціаліст. -  Що надзвичайно важливо - знизяться ризики втрати документів, папери швидко узгоджуватимуться і затверджуватимуться, своєчасно доставлятимуться на місця, розпорядження керівництва виконуватимуться в конкретно визначені терміни.

Однак, що логічно,  керівники напрямків та дирекція не завжди  можуть мати доступ до стаціонарного комп’ютера через відрядження, наради, тощо. Тож для того, щоб управління здійснювалося безперервно, дирекції було вручено планшети з прямим доступом до інтернету та системи електронного документообігу. Відтак, керівники в разі своєї відсутності можуть віддавати не лише усні розпорядження, а й передавати важливі накази в електронному форматі. Тож такий крок – то не просто оновлення матеріально-технічної бази ПАТ «Волиньобленерго», а необхідність, диктована часом та обставинами.

;

Разом із тим, такі ж планшети невдовзі отримають і керівники структурних підрозділів товариства, адже невдовзі програму електронного документообігу СЕД iTs-Office буде запроваджено в районних філіях.

;

 - Впровадження цієї системи в районах забезпечить підвищення продуктивності праці робітників завдяки роботі з документами з будь-якої віддаленої точки та ефективному автоматизованому контролю за виконанням документів, - продовжує Віталій Лелик. – Бо ж для роботи системи потрібен тільки інтернет-браузер і комп’ютер, планшет чи ноутбук, тому користуватися цією програмою будуть усі без винятку працівники ПАТ «Волиньобленерго».

;

Також електронний документообіг зовсім скоро дасть можливість покращити рівень обслуговування споживачів, істотно скоротить час на обслуговування та оперативне реагування на звернення споживачів, забезпечить споживачам можливості оперативного звернення до енергопостачальника та вирішення проблеми практично в момент її виникнення.

;

Таким чином, впровадження СЕД iTs-Office забезпечить економію ресурсів, поліпшення ділових комунікацій та значно покращить зв'язок зі споживачем.