ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Відтепер юридичні особи можуть безкоштовно користуватися
«Особистим кабінетом» ПАТ «Волиньобленерго»

ПАТ «Волиньобленерго» надає дистанційний доступ споживачам до особових рахунків за допомогою глобальної мережі Інтернет. Технологія дозволяє економити час при обміні інформацією між постачальником послуги і споживачем. Для отримання доступу до конфіденційної інформації споживачеві досить укласти додаткову угоду до раніше укладеного договору про постачання електроенергії.

 Користувачі особистого кабінету можуть в режимі реального часу заносити показання, формувати і переглядати існуючі рахунки, акти в електронному вигляді, готові для друку. Крім того, доступна інформація по платежах, здійснених споживачем, зареєстрованим приладам обліку, встановленим лімітам потужності і споживання, розшифровці нарахувань, тимчасовим відключенням та іншу інформацію по особовому рахунку.

 Використання «Особистого кабінету» дає споживачеві ряд переваг:

  • Для надання відповідних показань приладів обліку достатньо внести їх через особистий кабінет, мінімізуючи тим самим часові і матеріальні витрати, пов'язані з необхідністю щомісячного відвідування філій енергопостачальника.
  • Швидке і своєчасне отримання ряду необхідних документів, у тому числі рахунків для оплати. Впровадження цифрових підписів дозволить, фактично, перейти до електронного документообігу.
  • Оперативний доступ до відомостей по своєму особовому рахунку безпосередньо в базі даних постачальника послуги дозволяє контролювати роботу енергозбуту, перевіряючи правильність занесення даних договору, своєчасне рознесення здійснених платежів, загальний стан розрахунків за електроенергію.
  • Можливість листування між споживачем і постачальником через систему дозволяє споживачу оперативно вирішувати ряд питань, отримувати повідомлення від постачальника.
  • Для роботи з особистим кабінетом досить мати мінімальні навички роботи з Інтернетом.

Детальну інформацію про функціональні можливості особистого кабінету, порядок  реєстрації, отримання електронно-цифрового підпису, -  Ви зможете знайти на сторінці "ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ СПОЖИВАЧА - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ" нашого сайту.