ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Профком «Волиньобленерго» отримав нового голову

З 24 березня приступив до виконання своїх обов’язків новообраний голова профкому Сервачинський Василь Іванович. Так, 16 березня відбулося засідання, на якому було обрано керівника профспілкової організації до проведення наступної звітно-виборної конференції, яку орієнтовно планують на осінь цього року.

Родом Василь Іванович із мальовничої  Турійщини – краю, який славиться одними з найдавніших поселень на території всієї Волині, адже археологічні знахідки дають підстави твердити, що люди там жили вже у VI-VII століттях. Дитинство майбутнього енергетика пройшло у селі Новий Двір.

Про трудолюбиві якості юнака свідчить уже той факт, що у віці 17 років подався працювати на Луцьку меблеву фабрику. Василь Іванович жартома пригадує, що рвався до виробництва стінки «Волинь» навіть у нічні зміни, однак керівництво забороняло це робити через те, що хлопцеві не було 18 років.

Вищу освіту здобував у Луцькому політехнічному інституті та Українському заочному політехнічному інституті в місті Харкові.

У 1974 році Василь Сервачинський прийшов в обленерго. Він пройшов шлях від ескізувальника проектної групи до електрослюсара та техніка-інженера, від інженера до заступника начальника Служби охорони праці і пожежної безпеки. Із 7 червня 2005 року почав виконувати обов’язки заступника директора з технічних питань «Волиньобленерго», а вже з 24 березня – був обраний головою профкому.

До слова, до 1965 року профспілку «Волиньобленерго» очолював Пигалюк І. А., з 1965 р. по 1973 р. – Мялковський Олексій Федорович. Його наступником став  головний інженер підприємства, а згодом – заступник директора Місько Євген Володимирович. Він очолював профспілку два десятиліття – до 1993 р.  З 1993 року до 31 грудня 2014 року її керівником була Пасічник Ольга Степанівна.

До речі, профспілка енергетиків завжди була активною та дієвою. Щоправда, з роками пріоритети роботи обласної організації  змінилися. Раніше багато уваги приділялось організації соцзмагань, також надавали допомогу сільськогосподарським підприємствам у посівних роботах та під час збирання урожаю. Саме профспілка займалась і будівництвом та облаштуванням баз відпочинку для своїх працівників на озерах Світязь, Чевель.

Зараз же, зважаючи на складні соціально-економічні умови в державі, доводиться більше займатися вирішенням соціальних питань: виплати  матеріальної допомоги працівникам,  гарантування безпечних умов роботи, забезпечення захисними засобами, спецодягом. Щороку перед прийняттям колективних договорів профспілка вносить свої пропозиції до договору між трудовим колективом і роботодавцем щодо покращення умов праці і посилення соціального захисту.

За участі профспілки у ПАТ «Волиньобленерго» відновили давно забуту практику проведення професійних змагань серед бригад виробничих дільниць.  Чималу увагу профспілкова організація приділяє і організації відпочинку членів профспілки, оздоровленню їхніх родин та участі в спортивно-масових заходах. Тож у нового голови Василя Івановича, як кажуть,  непочатий край роботи.