ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Охорона праці — справа кожного!

Щорічно 28 квітня відзначають Всесвітній День охорони праці. Служба охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Волиньобленерго» - це весела, дружна та водночас надзвичайно відповідальна команда, у складі якої працюють справжні професіонали: три інженери з охорони праці, один інженер сектору пожежної безпеки, заступник начальника та начальник служби.  Результати роботи СОП і ПБ  не можуть не тішити. Так, якщо колишніми середньостатистичними показниками річного виробничого травматизму було 6-7 випадків, то, приміром, за 2014 рік таких випадків не траплялося жодного.

До безумовних позитивних зрушень можна зараховувати й отримання престижних сертифікатів міжнародних стандартів  ISO 14001 та OHSAS 18001 від  одного з лідерів світового ринку сертифікації  «Бюро Верітас Сертифікейшн».

Також відбулося відчутне покращення у забезпеченні захисними засобами, спеціальним взуттям та спецодягом, адже раніше його або не було взагалі, або воно було надто низької якості. А з 2010 року проводиться індивідуальне пошиття спецодягу для електромонтерів кабельних ліній. Ті працівники філій, які задіяні у роботі в шкідливих умовах, отримують спеціальне харчування і доплати до заробітної плати.

Як розповів прес-службі ПАТ «Волиньобленерго» начальник служби ОП і ПБ, заступник генерального директора з ОП Віктор Васильович Бріус, такі досягнення є величезною заслугою всього колективу, а також його попередника – Юрія Михайловича Леуша, який керував «охоронцями праці» впродовж 2004-2014 років.

Разом із тим, щороку на виконання Указу президента України (від 18 серпня 2006 року) про «Про День охорони праці» проводиться цілий цикл заходів. От і цей рік не став винятком, а радше навпаки – щільність подій заслуговує на повагу.

Так, зокрема, буде організовано:

 -збори трудових колективів за участю профспілок, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці, з розглядом на них завдань і перспектив покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням у процесі виробничої діяльності;

 - перевірку стану охорони праці, дотримання нормативних актів щодо створення безпечних й нешкідливих умов праці. Розгляд результатів перевірок на нарадах за участю керівників та персоналу структурних підрозділів товариства, вжиття заходів до усунення виявлених порушень;

 - оглядів – конкурсів з питань охорони праці на підприємствах ПЕК, підбиття підсумків їх проведення, з визначенням і заохоченням переможців за активну участь у проведенні Дня охорони праці, підвищенні рівня безпеки та гігієни праці;

 - конкурсів на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях;

 - розміщення соціальної реклами, спрямованої на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки;

 - участь у тематичних радіо-, телепередачах з актуальних проблем безпеки праці, промислової безпеки;

 - підбиття підсумків відзначення Дня охорони рпаці, визначення кращих працівників і спеціалістів з охорони праці підприємств ПЕК і профспілкових активістів на галузевому, регіональному та виробничому рівнях.

Ну, й либонь найважливішою місією серед усіх заходів є організація за участю профспілок спільних оказій з ушанування пам’яті загиблих на виробництві та надання допомоги їхнім сім’ям. Адже співробітники ПАТ «Волиньобленерго» - це як одна родина. Родина волинських енергетиків.