ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Профком обговорив та визначив напрямки роботи

29 квітня відбулося розширене засідання профкому ПАТ «Волиньобленерго», на якому було обговорено та затверджено ряд надзвичайно важливих питань.

Так, представники цехкомів районних філій, управління, виробничих служб та служби механізації і транспорту спочатку заслухали виступ начальника служби охорони праці і пожежної безпеки, заступника генерального директора з ОП Віктора Васильовича Бріуса, який розповів про спільні заходи  його служби із профкомом, що присвячені Дню охорони праці.

Зокрема, було обговорено доцільність громадських інспекторів, скликання зборів у колективах і наголошення на уникненні й попередженні  травматизму на роботі, розміщення соціальної реклами,  проведення конкурсів на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях. Також було озвучено про дуже потрібну річ – відвідування сімей, в яких енергетики загинули на виробництві. І нехай «обленергівці» не зможуть вирішити всіх проблем тих родин, одначе надати хоча б мінімальну підтримку – то святий обов’язок.

Потому голова профкому Василь Іванович Сервачинський озвучив доволі суттєві напрямки діяльності. Так, до 9 травня було вирішено привітати й нагородити грошовою допомогою ветеранів війни (учасників бойових дій Другої світової війни). Також учасники засідання обговорили доцільність будівництва їдальні в ПАТ «Волиньобленерго» (вул.. Єршова, 4).

Досить жваву дискусію викликала полеміка стосовно проведення зональних спортивних змагань серед цехових комітетів. Було вирішено спочатку заслухати на місцях пропозиції працівників стосовно того, які ж види спорту визначити пріоритетними. Крім того, коштами профкому було замовлено чотири сучасні вуличні тренажери, які от-от з’являться у відновленому спортивному містечку ПАТ «Волиньобленерго», де знову будуть волейбольний, міні-футбольний та атлетичний майданчики.

Дуже важливим питанням, яке було висвітлено, стало оздоровлення співробітників ПАТ та їхніх дітей. У нинішній час стрімкого зростання цін на товари та послуги важко спрогнозувати вартість путівки у табір чи санаторій. Однак голови цехкомів попередньо домовились на частці 10% на дитячі путівки і 30% - на дорослі.

Також було розглянуто то схвалено прохання на виділення матеріальної допомоги працівникам та пенсіонерам «Волньобленерго». Ну, й чи не найприємнішим стало обговорення конкурсу дитячих малюнків на весняно-пасхальні мотиви. Під одноголосне схвалення було вирішено нагородити усіх (а їх близько 50) учасників цього художнього дійства. Та й призи будуть надзвичайно цінні так корисні водночас.

На закінчення розширеного засідання Василь Сервачинський побажав головам цехкомів  наснаги і здоров’я у їхній спільній нелегкій праці.

Прес-служба ПАТ «Волиньобленерго»