ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Вшановано працівників-учасників війни

Хто не пам’ятає  подвигів  минулого, той  не матиме  майбутнього. Саме так мовиться у відомому українському прислів’ї . Проте дружному колективу «Волиньобленерго» це не загрожує, адже в товаристві регулярно проводяться зустрічі з ветеранами, пенсіонерами та старшим поколінням волинських енергетиків. Не оминула увагою дирекція ПАТ і державне свято, яке відзначається 9 травня.

Тому відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 147 від 31 березня 2015 року «Деякі питання виплати у 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту та «Про жертви нацистських переслідувань» та з метою забезпечення виплати матеріальної допомоги ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Білець Олександр Петрович підписав наказ  «Про виплату премії з нагоди державного свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Так, за сумлінне виконання своїх обов’язків, враховуючи особистий внесок кожного працівника у розвиток товариства, з нагоди державного свята Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та на підставі рішення дирекції ПАТ „Волиньобленерго” (протокол №30.04/2015 від 30.04.2015 р.), відповідно до пункту 3.3 колективного договору ПАТ „Волиньобленерго”,  працівникам буде виплачено премії.

Зокрема,  грошові виплати отримають інваліди війни І групи, інваліди війни ІІ групи,  інваліди  війни ІІІ групи, учасники бойових дій та інші учасники війни, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».