ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Пенсіонери-енергетики отримали подарунки

Профком ПАТ «Волиньобленерго» продовжив надзвичайно приємну традицію відвідування пенсіонерів, які колись віддавали свої сили та натхнення на підприємстві.

Як ми вже повідомляли, напередодні 9 травня  було вручено грошові допомоги та квіти з нагоди свята безпосередньо в домівках колишніх солдатів  Другої світової війни:  Івана Васильовича Стельмащука, Олександра Давидовича Хвостика та Федора Івановича Драннікова.

Цього разу голова профкому Василь Іванович Сервачинський у товаристві членів профкому, голів цехкомів та прес-служби ПАТ «Волиньобленерго» завітали до Михайла Адамовича Філіпчука (Ківерці), Михайла Костянтиновича Кльоза (Ківерці) та Миколи Лукича Приймака (Сенкевичівка Горохівського району).

Так, роки йдуть, і від того здоров’я не кращає, однак хай у якому стані недуги не були наші пенсіонери, кожен намагався поспілкуватися, пожартувати  чи хоча б повернутися до гостей і привітно посміхнутися.

Та найбільше, що впало у вічі, то це  величезний інтерес ветеранів до нинішніх справ у «Волиньобленерго».  Хай як дивно, та подекуди голові профкому доводилось добрячих півгодини (а то й годину) відповідати на одні тільки питання на кшталт «А чи працює ще…?», «А як зараз виконуються роботи з…?», «Скільки машин в автопарку?» та «А які матеріали…?».

Також дідусями пригадувалися історії-бувальщини зі свого робочого  минулого. Але в основному пригадувалося тільки позитивне, кумедне та по-доброму смішне.

Безумовно, що такі відвідування не замінять родинної любові, але те, з яким вогником в очах зустрічали та проводжали нас господарі, то не вистачить  лексем  навіть найбільших словників, щоб передати тоненьку грань цих емоцій. У кожного з них свої болячки та проблеми, однак  грошова допомога та продуктовий набір, які були подаровані пенсіонерам, то таки підтримка, і підтримка у нинішній нелегкий час вагома.

Бо ж тільки коли наші пенсіонери будуть  завжди  відчувати, що їх пам’ятають і шанують, то й історія підприємства ставатиме все поважнішою та ціннішою.  

Прес-служба ПАТ «Волиньобленерго»