ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» - абсолютний чемпіон зі стрільби ФСТ «Україна»

У Луцьку, на базі загальноосвітньої школи №25, відбувся відкритий особисто-командний чемпіонат Волинського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з кульової стрільби лежачи серед колективів фізкультури. Приємно, що серед інших охочих команд, які зголосилися поборотися за кубок, був і спортивний колектив ПАТ «Волиньобленерго».

Змагання проходили у тирі, де відстань від стрільця до мішені становила 50 метрів, тому можна тільки захоплюватись учасниками, які вправно влучали у ту далеку чорну «крапку», яка виднілась над мушкою гвинтівки. Понад те, організатори з ФСТ «Україна» дозволили після змагальної дистанції усім охочим з делегацій команд та групи підтримки також спробувати свої сили у влучності. Поза конкурсом, звісно. Таким запрошенням, зокрема, й скористалася голова цехкому Луцької міської філії ПАТ «Волиньобленерго» Ганна Зарудницька.

Яким же сенсаційним був висновок оргкомітету цього турніру зі стрільби, коли всі зрозуміли, волинські енергетики не просто брали активну участь, а здобули абсолютну перемогу – перше загальнокомандне місце.

Особистими призовими місцями серед «обленергівців» можуть похизуватися Дмитро Селезень (І місце), Ольга Майдан (ІІ) та Ігор Селезень (ІІІ). Також у складі команди були Василь Янко та голова профкому Василь Сервачинський.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних звитяг!