ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» - володар «золота» Національного бізнес-рейтингу України

Закінчилось загальнодержавне безкоштовне рейтингування економічних показників підприємств України за результатами опрацьованого періоду 2013-2014 років.  Проводилось воно незалежною експертною організацією, тому було сформовано цілісну картину конкурентоспроможності підприємств – отримано об’єктивну, чесну оцінку поточного фінансово-економічного стану й ділової репутації.

Національний бізнес-рейтинг – це організація, покликана оцінити досягнення, підвищити інвестиційну привабливість української економіки та реально сприяти вирішенню актуальних проблем бізнесу.

Метою Національного бізнес-рейтингу є привернення уваги громадськості та органів державної влади України до тих компаній, яким вдається з року в рік вносити значний внесок у розвиток вітчизняної економіки. Щороку за його підсумками визначаються кращі підприємства, на які орієнтуються постачальники, партнери, клієнти й держава.

Додамо, що НБР є учасником Союзу національних бізнес-рейтингів, куди входять Україна, Грузія, Казахстан, Азербайджан та Білорусь.

З величезною приємністю повідомляємо, що на основі науково обґрунтованої статистичної методології зваженого ранжування ПАТ «Волиньобленерго» посіло 15-е місце (золото) у ТОП-45 України в номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності».

Зазначимо, що при  оцінюванні бралося до уваги чимало показників, як-от:  довгострокові активи, статутний (акціонерний) капітал, сальдо на кінець звітного року, загальний сукупний прибуток, прибуток (збиток) за рік, загальна рентабельність поточного періоду, рентабельність власного капіталу, рентабельність активів, рентабельність оборотних активів,  фондовіддача поточного року, швидкий коефіцієнт ліквідності поточного періоду, коефіцієнт абсолютної ліквідності поточного року.

Тішить також і те, що колективу волинських енергетиків вдалося обійти в цьому рейтингу такі маститі братні організації як «Закарпаттяобленерго», «Вінницяобленерго», «Дніпрообленерго», «Прикарпаттяобленерго», «Львівобленерго» тощо.

Також  наше підприємство посіло 2-е місце (срібло) в ТОП-3 у Волинській області за сумою місць чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності.

Урочисте вручення заслужених нагород заплановано в рамках проведення «Новорічної програми нагородження підприємств-переможців рейтингів Союзу НБР», яке відбудеться 25 грудня 2015 року в Києві, Астані та Мінську.

Прес-центр «Волиньобленерго»