ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


«Волиньобленерго» отримало подяку Камінь-Каширської районної влади

Розвиток енергоефективних технологій  України в цілому та дієвості роботи галузі енергопостачання в регіонах  зокрема  були б неможливими  без налагодженої конструктивної співпраці з місцевими прогресивними громадськими організаціями та представниками громади. Адже саме розуміння проблемних питань енергетики кінцевими споживачами значно пришвидшує шляхи  вирішення цих складнощів.

Приємно, що в районах Волинської області є активні люди, які розуміють, що тільки об’єднаними зусиллями  можна досягнути певної цілі та водночас покращити добробут тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці.  Одним із таких провідних країв Волині є Камінь-Каширщина, який здавна славиться не тільки мальовничим природним поєднанням зелених лісів та піщаних берегів, а й надзвичайно працьовитими жителями, які звикли пліч-о-пліч  долати труднощі та перешкоди.

І от, на адресу генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака надійшла подяка, яку підписали голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерій Дунайчук та голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус. У ній, зокрема, і йдеться про розуміння потреб громадян, налагодження плідної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування й надання допомоги у вирішення питань соціально-економічного розвитку району.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»