О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И

«Волиньобленерго» отримало подяку Камінь-Каширської районної влади

Розвиток енергоефективних технологій  України в цілому та дієвості роботи галузі енергопостачання в регіонах  зокрема  були б неможливими  без налагодженої конструктивної співпраці з місцевими прогресивними громадськими організаціями та представниками громади. Адже саме розуміння проблемних питань енергетики кінцевими споживачами значно пришвидшує шляхи  вирішення цих складнощів.

Приємно, що в районах Волинської області є активні люди, які розуміють, що тільки об’єднаними зусиллями  можна досягнути певної цілі та водночас покращити добробут тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці.  Одним із таких провідних країв Волині є Камінь-Каширщина, який здавна славиться не тільки мальовничим природним поєднанням зелених лісів та піщаних берегів, а й надзвичайно працьовитими жителями, які звикли пліч-о-пліч  долати труднощі та перешкоди.

І от, на адресу генерального директора ПАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака надійшла подяка, яку підписали голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерій Дунайчук та голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус. У ній, зокрема, і йдеться про розуміння потреб громадян, налагодження плідної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування й надання допомоги у вирішення питань соціально-економічного розвитку району.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»