ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Служба охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Волиньобленерго» почала позапланову перевірку знань працівників

За оперативною інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 8 червня 2015 року о 17 год. 29 хв. на території нафтобази ТОВ "Побутрембудматеріали" у смт. Глеваха по вул. Південна, 1 Васильківського району Київської області сталася пожежа резервуару з паливом об'ємом 900 куб. м з перекиданням вогню на поруч розташовані резервуари з бензином. Унаслідок чого є постраждалі, в тому числі — смертельно. За фактом пожежі МВС відкрило кримінальне провадження.

У зв'язку з вище викладеним, на вимогу листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2015 року за № 2/14-1984, з метою запобігання виникненню і оперативного реагування на пожежі на об'єктах паливно-енергетичного комплексу, недопущення травмування персоналу та заподіяння шкоди навколишньому середовищу, Служба охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Волиньобленерго» запровадила  ряд заходів.

Так, розпочато перевірку технічного стану резервуарів, ємностей для зберігання нафтопродуктів та маслонаповненого обладнання, їх відповідність встановленим вимогам пожежної безпеки.  Також звертається особлива увага на стан території навколо цих об’єктів щодо наявності сухостою.

Приводяться у відповідність місця для зберігання вибухонебезпечних речовин та інших матеріалів, що мають підвищену пожежну небезпеку.  Передусім щодо окремого утримання балонів з горючими газами та балонів з киснем у спеціально обладнаних із негорючих матеріалів конструкціях та спорудах на відкритих майданчиках.

Здійснюються позапланові випробування внутрішнього та зовнішнього водогонів, інших джерел водопостачання. Особлива увага - до стану під'їзду до джерел водопостачання й інших шляхів руху транспорту по території товариства.

Розпочато  позапланову інвентаризацію наявних засобів пожежогасіння, укомплектування ними автомобілів та інших транспортних засобів згідно норм. Проводиться перевірка комплектації пожежних постів і гідрантів пожежними рукавами згідно визначених нормативів. Здійснюються  заміри рівня води в пожежних резервуарах, і, в разі необхідності, довести його до нормативного.

Особливо перевіряється стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів, наявність у визначених місцях оновлених планів евакуації персоналу на випадок надзвичайної ситуації, схем розміщення засобів пожежогасіння й ознайомлення з ними персоналу.

Проводиться уточнення фактичної наявності необхідної кількості медичних аптечок для надання першої невідкладної допомоги у разі надзвичайних ситуацій.

Розпочато підготовку до позапланового навчання та перевірки знань працівників робітничих професій, що виконують роботи підвищеної пожежної небезпеки з питань охорони праці, пожежної безпеки і надання першої невідкладної допомоги.

Триватиме навчання та перевірка знань до 17 липня.

Прес-центр ПАТ «Волиньобленерго»