ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Волинські енергетики створили куточок пам'яті воїнам АТО

Недарма мудреці споконвіків твердили, що ми живемо не доти, доки б’ється серце, а допоки про нас пам’ятають. Адже саме повага сучасників та спомин нащадків є рушійною силою діяння кожної людини.

Для прояву шани бійцям АТО працівники ПрАТ «Волиньобленерго» у фойє головного адміністративного корпусу відкрили куточок пам’яті, де розміщено фотосвітлини героїв. Усі ці чоловіки – працівники різних філій та управління «Волиньобленерго». Тож колеги намагалися  увіковічнити пам’ять солдатів, які віддали своє життя в запеклому протистоянні на полі бою, а також тих, що повернулися з зони АТО або ж продовжують захищати територіальну цілісність та суверенність нашої держави…

Важко не сказати, що за довголітню історію волелюбний український народ неодноразово страждав за право відстоювати свою національну ідею, автентичність та прагнення до незалежності. Здавалося б, що по закінченню Другої світової війни її страхіття залишаться лише у спогадах очевидців, фотографіях і кінофільмах, а сучасне покоління буде лише зі слів пересмикувати від тогочасних подій. Однак незрозумілі амбіції певного кола людей порушили звичний плин часу, мир і спокій нашого народу.

І такий куточок пам’яті – то тільки дещиця того, як ми можемо висловити свою шану тим сміливцям, які не побоялись  одягнути військову форму, не сказали «А чому саме я?», взяли до рук зброю і пішли захищати своїх батьків, коханих, дітей у східні регіони України.

Вічна пам’ять тим бійцям, які ще зовсім юними віддали найцінніший скарб – своє життя, відстоюючи синьо-жовтий стяг, українську мову і свободу.

Напевно, в найбільших академічних словниках не вистачить слів, щоб висловити скорботу рідним загиблих хлопців. Це величезна втрата і страшна трагедія…

Можемо лише захоплюватись та схиляти голови перед мужністю, патріотизмом, вірністю і відданістю народу України, сумлінним, чесним виконанням військового обов’язку.

Тішить, що їх було нагороджено Президентом України, але гнітить, на жаль, що тільки посмертно.

Так,Указом Президента України №311/2015 від 4.06.2015 р. «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Бондарук Микола Петрович нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» Ш ступеня (посмертно).

Указом Президента України №311/2015 від 4.06.2015 р. «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Лучук Роман Олександрович нагороджений орденом «За мужність» Ш ступеня (посмертно).

Щиро сподіваємося, що бойові дії закінчаться якнайшвидше, а всім, хто ще перебуває у зоні бойових дій, зичимо повернутися додому здоровими та неушкодженими.

Слава героям!

Прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго»