ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Хочете платити за світло менше?

Дієвим способом зниження фінансового навантаження на сімейний бюджет є  заміна звичайного приладу обліку на багатотарифний та розрахунки населення за двозонними або тризонними тарифами. 

 

 

 

Двозонні тарифи:

В денний час (з 7:00 по 23:00)

В нічний час ( з 23:00 по 7:00)

Звичайний тариф

Знижка 50%!!!

Тризонні тарифи:

У години найбільшого навантаження на енергосистему

(з 8:00 до 11:00

та з 20:00 до 22:00)

В напівпіковий період

(з 7:00 по 8:00,

з 11:00 по 20:00,

з 22:00 по 23:00)

В нічний час ( з 23:00 по 7:00)

на 50 % дорожче від звичайного тарифу

Звичайний тариф

Знижка 60%!!!

 

Який облік обрати: двозонний чи тризонний? 

1. Зонний облік буде вигідним, якщо більшість електроприладів споживач буде використовувати вночі або перенесе на нічний час роботу електроприладів великої потужності — кондиціонера, бойлера, тепловентилятора, системи підігріву підлоги, електроопалення тощо.

2. Розрахунки за зонними тарифами будуть максимально вигідними, якщо споживання електричної енергії становить від 500 кВт*год. та вище.

3.  Обираючи тризонний тариф потрібно пам’ятати, що  у пікові години (з 8:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00) потрібно сплачувати на 50% більше від звичайного тарифу. Тому  споживачу потрібно переконатися, що у пікові години електроприлади великої потужності він буде використовувати  у незначних обсягах.

4.  З двозонним тарифом споживач завжди буде економити, адже протягом доби він оплачує за звичайним тарифом, за яким сплачує і сьогодні, а в ночі з 23-ї години до 7- ї години ранку споживач з 1 квітня 2015 року отримує 50% знижку від повного тарифу.   

5. При прийнятті рішення про перехід на зонний облік споживачу необхідно врахувати, чи при вмиканні електроприладів у нічний час він не буде  створювати  дискомфорт сусідам.

 

Що потрібно зробити для того, щоб перейти на зонний облік? 

Для організації обліку спожитої електроенергії по тарифах, диференційованих за періодами часу споживачу необхідно письмово звернутись у відповідну філію ПАТ „Волиньобленерго”  щодо надання платних послуг з  облаштування точки обліку електроенергії засобом диференційного обліку, при цьому зазначити: вид тарифу, дво- чи тризонний;  дозволену потужність згідно договору; напругу приєднання; місце встановлення лічильника.


Орієнтовна вартість послуги з встановлення багатотарифного лічильника:

Однофазного (220 В) – 1300 грн;                    Трифазного (380В) – 2500 грн.

 

До уваги споживачів!

  • Перевірте, чи скористались Ви можливістю оформити субсидію (детальніше на http://energy.volyn.ua/topical/subsidy.php)
  • Перевірте, чи доцільно Вам замінити звичайний лічильник на багатотарифний та сплачувати за використану електроенергію в нічний час ( з 23:00 по 7:00) із знижкою 50% та більше? (детальніше на http://energy.volyn.ua/topical/calc/voe-calc.html) та у філіях ПАТ «Волиньобленерго»
  • Перевірте, чи є можливість більш економно використовувати електроенергію (наприклад чи замінили звичайні лампи на енергозберігаючі, чи вчасно вимикаєте прилади з розетки)?

Вчасна оплата за використану електроенергію є необхідною умовою для забезпечення надійної роботи енергосистеми України.  Нагадуємо, що при невчасній оплаті заборгованості ПАТ «Волиньобленерго» змушене вимикати боржників, як це передбачено п.27 Правил користування електричною енергією для населення. Плата за повторне підключення може досягати 500 грн і вище!!!

Інформаційно-консультаційний центр  ПАТ «Волиньобленерго» (0332) 28-35-33